Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mivel kelthetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel kelthetem fel a figyelmét? Van még esély?

Figyelt kérdés

szóval,van egy srác akibe nagyon beleszerettem viszont egy éve nem úgy döntöttem ahogy éreztem.régen beszéltünk minden nap,ő írt minden nap.tényleg állandóan körülöttem volt.viszont ö ilyen '*-*' srác és nem esett le,sose gondoltam volna hogy érezhet irántam valamit.és én elnyomtam iránta az érzéseket és összejöttem mással (ő már nincs meg mert feljött a srác iránt minden érzésem) és utána már nem nagyon írt meg semmi.viszont suliba kerül,alig ír vissza,nem is köszön.azt mondja nem akar semmit.két hete egy osztálytársam beszélt vele (nem én kértem) és elmondott neki mindent hogy én hogy érzek iránta.érdekes,másnaptól pár szünetbe arra sétálgatott a mi termünk felé,pedig azelőtt sose,egy hétig minden nap.be is nézett a termünkbe,de nem köszönt semmi.amikor egyszer összefutott azzal az osztálytársammal aki beszélt vele,elkezdett mosolyogni.ez pont következő nap volt.aztán az az osztálytársam írt neki megint.részletesebben mondta mit érzek iránta..mondtam hogy ne,pedig csak segíteni akart de azóta a fiú nem is jön felénk:( nem tudom mit csináljak,azt mondja nem akar semmit de a barátai szerint is érez még valamit csak mélyen.hogy tudnám ezt előhozni nála? amitől felfigyel rám? nem akarom őt elfelejteni mert szeretem.tegnap írtam neki,visszaírt órák után miután látta:(

17/L



2016. szept. 24. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem facebook-on beszélnétek, hanem élőben, szemtől szembe?
2016. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mindig a haverjaival van,sosincs úgy kb egyedül
2016. szept. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!