Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony (158 körüli),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony (158 körüli), nagymellű lányok hátrányban vannak a társkeresésben a furcsa testi arányok miatt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy felnőtt kapcsolati kérdés?


Csak azért, mert kb 16 évesen is tudják már a lányok, hogy az ilyen alkat vonzó...

2017. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen alkattal sosem voltam vonzó, pedig kedves, mosolygós arcom van, és jó természetem, sok férfi ismerősöm példálózik velem, milyen rendes és cuki lány vagyok és nem értik miért nincs pasim...de egyik sem próbálkozott be nálam.

Mondjuk ez régen volt aktuális, aztán találtam valakit irtó nehezen (külföldi) itthon a kutyának sem kellettem.

2017. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: biztos nem az alkattal volt a gond. (leszámítva, ha borzasztóan el voltál hízva mellé)
2017. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Úgy érted nehéz választani a sok próbálkozó közül?

Szerintem az nem hátrány...

2017. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a legtökéletesebb párosítás. Pici cukorfalat csaj, de ugyanakkor telt, érzékien szexi dudákkal. Persze ne hízz el drasztikus mértékben (alma alkat, amikor már a hasad kintebb van, mint a melled), de egy szexisen pici husis nagymellű csaj nekem ugyanúgy a zsánerem. Természetesen azért a karcsúbb alkatot jobban preferálom.

Ez az abszolút tökéletes:

[link]

[link]

[link]


24/F

2017. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dehogy hátrány! Mondjui nem árt, ha nem olyan sötét, mint egy feketelyuk. 19f
2017. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak. Csak aprobléma az, hogy mostanság a nagy mellhez nagy egyéb testrészek is járnak (elhízott)...
2017. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!