Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít, hogy milyen a hajviselete annak a srácnak aki próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

pl egy buliban egy 25+ srác


legyen inkább extravagáns vagy inkább normális átlagos


az ápoltság alap


helyszín : buli / klub stb...


2017. nov. 21. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A lenyeg hogy kiegyensulyozott es elegedett legyen magaval es akkor nincs baj
2017. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem helyszíntől függetlenül nem jönnek be a "divatfrizurák". Például amikor oldalt fel van nyírva, középen meg meg van hagyva viszonylag hosszúra...


Nekem jobban tetszik az olyan keszekusza haj, amivel látszólag (!) nincs foglalkozva. Nekem a dús haj jön be. A zselé még elmegy.


Mindazonáltal fontosnak tartom megjegyezni hogy ez csak az ideálom. Olyan, mint amikor valki azt mondja hogy a szőke kék szemű pasik jönnek be...


Ha tetszik valaki, akinek történetesen divathaja van, csak azért valószínűleg nem fogom elutasítani mert olyan a haja. :)

2017. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mer 800ft-é nem vàgnak akàrmilyet akàrmikor, és ha rövid az nem fog nőni soha többet. Lyézus.
2017. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy. Kopaszsag se kizáró ok.


26N

2017. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon számít. Ne legyen extravagáns, nem szeretem, ha a feje tetején van haj, amúgy meg egymilisre van nyújtva. Legyen fokozatos. Ugyanúgy herótom van ezektől a belecsíkozásoktól és mintázásoktól. És legalább ugyanennyire visszataszító, ha csak lapul a fején.


Au nagyon tetszik, ha hátra van zselézve kicsit, vagy felborzolva, vagy oldalt elválasztva és oldalra beállítva, hogy ne lógjon a homlokára. Az szexi. Meg a vállig érő egyenletes hosszú, amit akár hátra is lehet fogni. Bár én jobban preferálom a rövidebbet.


A manbun sosem tetszett. Meg az sem, ha valaki megtehetné, hogy hosszabb haja legyen, erre letolja nullással az egészet. Pedig nem kopaszodik egyáltalán.


Én erre kényes vagyok nagyon, meg mindenre, ami a szájhoz tartozik (arcszőrzet, fogak). Más nem annyira fontos, de ezeken látszódjon, hogy ag illető foglalkozik vele ugyanakkor nem ezzel akar kitűnni.


A hajfestést nem szeretem a férfiakon, de az nem zavar, ha az illető az eredetileg is szőkés haját világosítja. Tud szexi lenni, ha mellé nem szolibarna a fejed.

2017. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!