Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Megint regisztráltam a párkeresőn és még mindig sokat járok közösségbe, sokat utazok munkahelyre busszal és szinte minden közösségi programban benne vagyok és mégse kellek senkinek. Ne gyertek ezzel, hogy ismerkednétek erről az oldalról ilyen nem kell. Ezt a kérdést úgy egy éve is feltettem, mikor tényleg egy nulla voltam egy senkiházi munkanélküli. Nem vagyok és nem is voltam soha karrierista, mindig babát szerettem volna, de így 25 körül nőként megalázó ez. Még az is talál, amelyiknek a lánya lehetnék!
2017. nov. 19. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"erről az oldalról ilyen nem kell"

Tehát lenézed azokat akik ide járnak, de tőlük várod a választ mégis.

Ez csak nekem furcsa?

2017. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az arroganciád lehet a probléma és az, hogy azt hiszed, hogy egy párkapcsolat vagy társ az kvázi alanyi jogon jár.
2017. nov. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!