Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha senkinek sem kellek semmire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senkinek sem kellek semmire, akkor annak az az oka, hogy nagyon csúnya vagyok? 18/l

Figyelt kérdés
Nem volt még kapcsolatom, nem is jött még oda hozzám senki sem, hogy ismerkedjen, valamint még flörtölésben sem volt részem. Még csak szexinek szánt bunkó vagy ízléstelen megjegyzéseket sem kaptam soha, csak szimplán megfektetni és kihasználni sem akart senki. Ne értsétek félre, nyilván ezekre nem vágyok (egyedül egy normális komoly kapcsolat jöhetne szóba), csak azért írtam le, hogy ezek után már tényleg nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy nagyon ronda lehetek.... Vagy egyáltalán milyen más oka lehet ennek?
2017. okt. 18. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép után,illetve egy kis személyiség leírása után tudunk képet adni mi baj veled....:)
2017. okt. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem látlak így elsőre nem tudok sok mindent mondani. Ahhoz, hogy megtudjuk az okát ismernem kéne jobban, mind kinézetre, mind pedig személyiségre. Utána tudnék releváns véleményt mondani rólad. :)
2017. okt. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz válaszolni.
2017. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, küldhetsz képet, bár a legritkább esetben a külső a baj. Sokszor inkább a személyiség és az ebből fakadó kisugárzás teszi.


22/N

2017. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képet így nem küldök akárkinek, inkább az érdekel, hogy mégis milyen más okok lehetek. Direkt azért írtam le, hogy nem arról van szó, hogy pl. elkezdünk beszélgetni, ismerkedni és időközben kiderül, hogy mégsem kedvel vagy valami miatt nem illünk össze, nem vagyok szimpatikus stb., hanem eddig még nem is jutottam el senkivel mert senki nem akart tőlem semmit sem.
2017. okt. 18. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár dolgot jó lenne tudni rólad. Pl. mennyire vagy zárkózott? Mennyire vagy vidám? Ha szólsz valakihez, azt hogyan teszed, milyen módon, milyen stílusban?

A külsődről is elárulhatnál pár dolgot, ha képet nem is mutatsz, pl. milyen magas vagy, milyen testalkatú, stb.

2017. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!