Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Megint regisztráltam a párkeresőn és még mindig sokat járok közösségbe, sokat utazok munkahelyre busszal és szinte minden közösségi programban benne vagyok és mégse kellek senkinek. Ne gyertek ezzel, hogy ismerkednétek erről az oldalról ilyen nem kell. Ezt a kérdést úgy egy éve is feltettem, mikor tényleg egy nulla voltam egy senkiházi munkanélküli. Nem vagyok és nem is voltam soha karrierista, mindig babát szerettem volna, de így 25 körül nőként megalázó ez. Még az is talál, amelyiknek a lánya lehetnék!
2017. nov. 19. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A leírtakból nekem az jön le, hogy talán túl görcsösen akarod megtalálni az igazit.

Egy kicsit próbálj nem gondolni arra, hogy mennyire nyomorultul érzed magad egyedül, hogy milyen rossz neked társ nélkül, stb. Próbálj úgy kimozdulni (diszkó, kávézó,stb.) a barátnőkkel, hogy csak annyi célt lebegtess magad előtt, hogy "most bizony bulizok egy nagyot" és engedd el magad. Lehet előbb bekopogtat a nagy ő, mint gondolnád. (Én is pont ilyen szituban voltam 24 évesen, és amikor "feladtam" keresést, akkor jött a nagy szerelem - a legnagyobb. Ennek 9 éve, azóta össze is házasodtunk és van egy kisbabánk. :) )

2017. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért, neked van olyan, aki kellene? Te kezdeményezel csak nem jössz be nekik?
2017. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te is nyithatsz ám nem muszáj várni valakire
2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van,te is nyithatsz! Egyébként mi a gond az itteni ismerkedéssel? Ez is egy lehetőség,de ha neked jobb várni még egy évet,vagy ki tudja még mennyit,akkor nem szóltam egy szót sem.
2017. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ne gyertek ezzel, hogy ismerkednétek erről az oldalról ilyen nem kell."


Már ebből is látszik, hogy nem vagy könnyű eset. Ha ehhez az arroganciához még nem túl előnyös külső is társul, akkor meg is van a kérdésre a válasz. :)

2017. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"mindig babát szerettem volna, de így 25 körül nőként"


Ne a korosztályodban nézegess, főleg ha ez túl nyilvánvalóan látszik rajtad. A férfiak többségének bekapcsol a vészjelző, ha túl korán kiderül ez a gyerekmánia. Olyan mint a nőknél a szex téma, hiába akarja ő is, ha túl korán dobja be a férfi, a többséget elijeszti, hogy csak szexet akar.

2017. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elég szomorú, hogy már nők is így vannak ezzel a kereséssel, de akkor is, nem válogatni, meg kizárni kell helyeket, h hol nem ismerkedik az ember, sose tudhatja, h hol találja meg az igazit. :) Ezt sose felejtsd el
2017. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"mindig babát szerettem volna, de így 25 körül nőként"


mert az ugye nem is számít, hogy te mennyire lennél alkalmas anyának, téged csak az érdekel, hogy te mit akarsz :D

2017. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező Lány!

Sportolj keményen, hogy szuper legyen az alakod.

Olvass sok értékes, komoly könyvet, hogy művelt és kifinomult legyél.

Válassz olyan hobbit/sportot amely 90-95 százalékban férfiakkal van tele.

És ne görcsölj annyira. Kösd le magad az önfejlesztéssel.

Minden jót.

2017. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidd el,ezzel nem vagy egyedül!
2017. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!