Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpatikus Nektek egy srác azért nem mennétek el így mellette nemigaz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tetszik nekem, nem vagyok egy nyiltan odamenős leszólítós fiu, de ha épp kapok jelet akkor odamegyek. Viszont itt nem igazán tudom eldönteni, még nem beszéltünk viszont mindig megakad rajta a tekintetem ha láttam, rá szoktam köszönni, és fogdja, viszont mikor egy nap jött felém végig próbáltam a szemkontaktust keresni vele, de nem nézett rám csak lefele és mikor hozzám ért lefele nézve egy ilyen, nem az a szégyelős hanem inkább ilyen "nem is tudom hova tenni" mosoly az arcán..és ennyi, se köszönés se semmi, direkt kerülte a szemkontaktust.

Ebből azt vontam le nem vagyok az esete...mit gondoltok?

Szándékosan a felnőtt párkapcsolat topikba írtam, normális válaszokra gondolva.

Lényegében tudom ebből Ti nem tudjátok eldönteni, de a helyzetbe képzelve magatokat talán választ kapok erre arra.


Hm a kérdés mellett tudom az lenne az egyenes, ha nem itt kérdezgetnék ilyen apróságokat, hanem szimplán oda mennék hozzá mikor legközelebb látom és valamit beszélgetni vele abból le lehetne vonni nyiltabban hogy szimpatikus vagy sem vagyok nekil, aztán pontot tehetni ennek az egész "vajon tetszem neki" kérdésre :)


Tiszta gáz ha belegondoltok ebbe, mert előbb utóbb levonja a lány, hogy tetszem a srácnak, de azzal hogy nem megy oda a srác, a lányban szerintem jön egy ilyen "elkezdel csökkeni a szemében" gondolat, és tovább lép. Jól gondolom, vagy fals az egész gondolat menetem?


2017. nov. 19. 07:25
 1/6 anonim válasza:
Jól látod. Én pl olyan vagyok, hogy nem merem kimutatni, ha tetszik valaki és nekem soha nem is ment ez a hosszan szemezgetős flörtölés. Nincs elég önbizalmam hozzá. De ha oda jöttek hozzám akkor kedvesen elbeszélgettem az illetővel. Mégha nem is volt az esetem, de értékeltem, hogy bátor volt és mert lépni. Én úgy vagyok vele, hogy ha egy nő kezdeményez és visszautasítást kap az egy kicsit megalázó (mert ezért negatív jelzőt is kaphat), de ha egy férfi annak nem (mert az elfogadott és természetes), és én mindig értékelem, ha mernek kezdeményezni. Lehet azért gondolkodom így mert ez amolyan berögzött dolog, hogy a férfinak kell kezdeményzeni, de tudom már más világot élünk. Természetesen ehhez a nőnek is kell adni némi jelet, ha szeretné, hogy kezdeményezzenek nála. De nem mindenkinek megy, még ha szeretné sem. Tudom, hogy nagy hülyeség, de, ha nem lettem volna félénk és merek jelet adni, akkor nálam is másképp alakultak volna a dolgok. Próbálom én is erősíteni az önbizalmam. Szóval ha nem próbálod meg soha nem tudod meg. A lányoknak/nőknek imponál ha magabiztos vagy és mersz kezdeményezni. Veszíteni valód nincs. :) Sok sikert!
2017. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Halálosan félek egy srác tekintetétől pedig nagyon -nagyon kedvelem,de nem tudok lazán beszélgetni vele, még a ránézéshez is erőt kell venni magamon nemhogy a kommunikációhoz:D

Kitalálhatod ebből ő mit szűr le...

Amúgy nem tetszem neki, de ezek után ahogy viselkedem vele egész biztos a továbbiakban is kerülni fogja a társaságom.

A legszörnyűbb az hogy meg is értem tejesen őt :D

Ebből azt akartam kihozni,hogy én is pl. simán elmennék melletted így, közben meg a szívem a torkomban dobogna.

2017. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jó válaszokat írtatok, normálisan álltatok hozzá. Köszönöm.

Kedves 2.-ik azt szűrtem volna le, hogy nem vagyok szimpatikus Neked, DE szeretném hangsúlyozni azt, hogy azért egy lányon látni ha félénk !!! És ez esetben más a felállás. Ugyanis, ha én egy lányon azt látom hogy félénk, akár a jelenlétemben, vagy akár egyébként is (távolról), abszolút nem játszik ez a gondolat nekem hogy : "nem vagyok az esete". Sőt ha látom rajta a félénkség jeleit mellettem inkább azt gondolom hogy tetszem neki.


Viszont az én esetemben ezen a lányon félénkség jelét nem igazán látom. Inkább azt sugározza hogy ő tisztában van vele hogy szép és hogy nekem tetszik és ennyi.


Az a baj tiszta rigolyás vagyok .. e tekintetben. Énképileg sérült az tuti :D... elég ferdén látom a helyzetem (alaptalanul) lányokkal kapcsolatban. Ebben biztos benne hogy nincs társaságom sem senki magyarán:) (szülőn kívül) még tesó sincs :) és bebeszélem magamnak, meg negativan beképzelek mindent magammal szemben. Nincs visszacsatolás, és jelen helyzetemben eléggé kikezdett ez a dolog lelkileg...mindíg igyekszem magam lefoglalni valamivel, hobbi és egyéb amit élvezek csinálni, de ketyeg az "óra".

2017. nov. 19. 17:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha éreztem az eletemben azt a belső nyugalmat, kiegyensúlyozottságot amikor nem akartam sem jobb sem rosszabb..szimplán csak lenni. És akkor teljesen önmaga az ember maszkok nélkül. Tudjátok, az mikor belül melegséget éreztek. Érdekes akkor az emberben megsem fordul negativ gondolat, csak cselekszik egy kiegyensúlyozott állapotban.
2017. nov. 19. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy fiu ahol melozok, tetszik nekem de sose merek szinte ra nezni, mert felek, hogy eszre veszi. Pedig nagyon:D de lefele nézek inkább, koszonni persze köszönök mert illik, de ha lehet elkerulom a szemkontaktust.
2017. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégiscsak oda lyukadunk ki Ahány ember annyi szokás egyedüli választ csak az képvisel ha odamész hozzá és beszélgetni kezdel vele.
2017. nov. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!