Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egyetlen nő sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egyetlen nő sem jön össze szüleivel élő férfival?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 22:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Néha azt hiszem, nem ezen a világon élek, mert facebookon nekem főleg öreglányok posztolgatnak virágokat, osztálytársak a kisbabáikat, teljesen átlagos emberek a teljesen átlagos kirándulásaikról képeket. (Csóró vagyok???)


Tudjátok, mikor látnánk az IGAZI életet? Ha mindenki fenn lenne instán és mindenkit random lefotóznának. Nem áll mindig mindenki talpig sminkben, behúzott hassal.


De nézzétek meg, kit követtek ti is. Mert rakhatok fel magamról képet, ahol egy duci csaj CNN-t nézve kötöget vagy vörös szemmel binge-eli a Punisher-t, de nem lesz rajta semmi lájk. Pucér popsi, cici kell neked is, mert ez a menő, ha meg nem kapod meg, sírsz. Ez egy ördögi kör, csak te bármikor ki tudnál szállni. A gond az, hogy nem akarsz.

2017. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj ennyit, kérdező! 28 éves nő vagyok lassan ősszegyűlik a pénzem egy saját lakásra. Most olyan 30 éves pasival randizgatok, aki otthon lakik, de csak mióta egyedül van. Gyűjti a pénzét ő is egy lakásra. Szerintem egy normális nő vagy egy normális férfi nem azért keres társat, hogy legyen hol lakni.
2017. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
60%

23 éves koromtól önállóan éltem, nem kell a kifogáshalmaz.


28n

2017. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
27%

"23 éves koromtól önállóan éltem, nem kell a kifogáshalmaz."


És ebből hány év volt, amit támogató pároddal töltöttél?

Mennyi volt, amit apuci bankkártyájával vészeltél át?

2017. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Ollókezű Edward ***** válasza:
95%
Albérlet, vagy saját lakás, teljesen mindegy, de ne a szüleiddel élj. Ha keresel normálisan, akkor azért el lehet menni albérletbe is. Én is albérletes vagyok, és nem is költöznék haza, csak nagy szükség esetén. Kinek van kedve a mamuka meg a papuka f@ßßágait hallgatni egész nap? Nekem biztos nem. Az a normális, ha szépen leszakadunk a mama emlőiről, és önálló életet kezdünk élni.
2017. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Hajts fiatal csajokra. Őket nem fogja érdekelni.
2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne szimpatikus, ha valaki a szüleivel élne. Nem azért, mert nincs saját lakása. Hanem mert pl. ha szexelnénk, ne kelljen már a barátom szüleihez alkalmazkodni, ne kelljen már sunnyogni, mint egy gyerek. Ne kelljen már arra várni, hogy adjanak enni, mert nem főzhetek valamit a barátomnál akkor, amikor én akarok, vagy nem vehetek ki valamit a hűtőből, mert kell a "felnőttek" engedélye. Utálom azokat a helyzeteket, amikor gyerekszerepbe kényszerülök. És ha a barátom közel 30 évesen a szüleivel lakna, azzal én is gyerekszerepbe kényszerülnék. Vegyen ki akár egy olcsó lakást barátokkal valami városszéli panelban, de folytasson önálló életet.
2017. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
És nálad nem lehetne szexelni? Személy szerint én azt se várnám el, hogy valaki nálam főzzön.
2017. nov. 26. 07:05
 49/52 anonim ***** válasza:

#47 olcsó lakást város szélén? 2017-ben? Ilyen nincs.


De ha lenne is, maradnék a családi házban a város szélén, a szüleimmel. Ők a fenti lakásban, én a lentiben :) szeretem a kertet, meg hogy van hely a kocsinak, motornak, bringának is.

2017. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

utsó. az más, ne is haragudj, hogyha neked külön lakásod van a családi házban, mintha a kisszobában tűrnek meg túlkoros csecsemőként a szüleid.

Kérdező. Igen, lehetne nálam is szexelni, csakhogy nekem semmi kedvem nem lenne olyan irányba mutató kapcsolatba belemenni, ahol nagy valószínűséggel én lennék az eltartó fél, és az egyetlen felnőtt.

2017. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!