Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egyetlen nő sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egyetlen nő sem jön össze szüleivel élő férfival?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 22:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Amíg vékony voltam, gyakran tettek megjegyzéseket a hátam mögött, hogy jajj meg fujj milyen vézna/gizda/vékony vagyok, hogy nézek már ki stb. Amióta átlagos, izmosabb-husisabb alkat vagyok, sokkal pozitívabban tekintenek rám. Most pedig attól tartok, hogy a pillanatnyi helyzetem miatt fogják húzni többen a szájukat. Alig találkoztam valaha olyan nővel, aki kevésbé felszínes. Csoda, hogy megfelelési kényszerben szenvedek, és nem merek ismerkedni? Majdhogynem minden apró részletbe belekötnek a nők.
2017. nov. 18. 22:51
 12/52 anonim ***** válasza:
85%

Én összejöttem és lassan három éve vele vagyok. Szóval itt az élő példa.

Tudod, ha a panaszkodáson kívül tényleg érdekel a dolog, csak azt tudom mondani, hogy nem mindegy, miért él még a szüleivel.

23/N

2017. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%

Harmincas férfi vagyok saját lakással (én vettem, nem "anyuciék" dobták össze).


A nők 99%-a elmondja, hogy ő olyan férfit keres, akinek van saját lakása, esetleg fordítva megfogalmazva, aki nem otthon él ennyi idősen a szüleivel.


Akik ezt elmondják, annak a masszívan nagy része otthon él a szüleivel, és még azt sem mondhatom, hogy jó úton haladnak egy saját lakás felé, mivel már egy fél milliós megtakarításra is úgy tekintenek, hogy elérhetetlen álom, amihez valami politikusmaffiózónak kell lenni.s



Ezek után szerinted miért nem akarnak összejönni lakás nélküli férfivel? Mert ez az egyetlen esélyük, hogy lakáshoz jussanak (leszámítva, ha kivárják, hogy valamikor 50 éves koruk környékén megörököljék a kecót).

2017. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
35%

13.: az téged minősít, ha mindig ilyen nőket találsz :)

23/N

2017. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
28%

" (leszámítva, ha kivárják, hogy valamikor 50 éves koruk környékén megörököljék a kecót).

"


Te drága, és egy pasinak mi rá az esélye? Egy nőnek is ugyanannyi.


Köszönöm, saját lakásban élek, és nem jönnék össze, nem is jöttem össze olyannal, aki otthon.

2017. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, honnan van ez a sötétség itt a fejekben, hogy minden nő 100 ezeret keres, a pasik meg min. 500 ezret.

Hát nem így van.

2017. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
78%

"13.: az téged minősít, ha mindig ilyen nőket találsz"


Nem hiszem, hogy engem minősítene. Ha csak felnézel egy társkeresőre, a kitöltött adatlapok 80%-án szerepl ez a kitétel. Kolléganőktől ugyanezt hallom. Ismerős lányoktól szintén.

A legtöbbtől semmit nem akarok, nem feltétlen rám mondják, hanem úgy általában.



"Te drága, és egy pasinak mi rá az esélye? Egy nőnek is ugyanannyi."



Több férfi dolgozik jól fizető szakmákban, mint nő. Ennyivel több. Meg annyival, hogy a férfinél ez elvárás, a nőnél meg "jaj, hát így jött össze"

2017. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom 34 volt, mikor megismerkedtunk, eleinte engem is elremisztett, hogy meg a szuleivel el, de jobban megismerve rajottem, hogy nem anyuci pici fia, onallo ember, raadasul a szulei nem szolnk bele a dolgsiba, szoval egyedulallokent teljesen ertelmetlen lett volna kulonkoltoznie. Szoval, nemi aggodalomra ad okot, de nem kizaro ok.
2017. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Hát ezt asszem feladom. Ha ez ennyire szigorú kritérium, akkor addig prostizok, amíg külön nem költözök.
2017. nov. 19. 00:07
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
(Megsúgom: ez a hisztis rágörcsölés SOKKAL kiábrándítóbb, mint a szülőkkel élés.)
2017. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!