Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol könnyebb párt találnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol könnyebb párt találnia egy férfinak, fővárosban vagy vidéken?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Én budapesti vagyok, de nem volt még budapesti barátnőm. Vagyis egyszer volt, de nem tartott sokáig mert kiderült hogy egyszerre több fiúja volt párhuzamosan.


Mindenesetre kár tagadni, tényleg más a mentalitás Budapesten meg vidéken (mindkettőnek megvan a pozitív meg negatív oldala).

2017. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Videk egyertelmu! Es tudod miert? Mert kevesebb a merites de a nok reszerol is! Azaz elmesz mondjuk Pest belvarosaba vagy Becsbe vagy akarmi es konnyen xarul erezheted magad mert valoszinu lesznek olyan palik akikhez kulsore te nem ersz fel mert mondjuk jokepu jol oltozik es kigyurt. Es tobb a gazdag is, lehet 30-40 millas kocsival jar es szinten nem egy rossz pont. Viszont videken mas a helyzet ott a kornyezet miatt nem “kell” ekkora lepest tartani mert a konkurencia sem olyan durva. Van egy ket nagyonjo pali de azt kb mindneki ismeri hallasbol/latasbol, ugyan ez igaz a lanyokra is. A hiresen szepek sanszosan megvoltak mar jopar sracnak a varosbol de konnyebb behalozni mintha felkoltozne pestre. Meg a mikrokozosseg is ugyebar, sok jo csaj olyannal van egyutt akivel egy gimibe/barati tarsasagba/munkahelyre jar. Mert azert a legtobb no nem ribi am es erzelmek/szemelyiseg is kell nekik azt pedig ugy latjak ha ismernek teged. Ez pedig szimpla matek: 1 millio ember vagy 70.000 ember kozul konnyebb megismerni 1-et? Nyilvan kisvaros a nyero ilyen szempontbol. Szoval summazva szerintem videken konnyebb. Gondolj bele milyen jo volt az oregapainknak. Ha a faluba/tanyakon volt egy “szíp” lany akkor hanyan versengtek erte? 5en? 20an? Konnyebb volt megszerezni mintha tobb ezer hoditani vagyo vonzosagi faktort maximalizalo pali lenne a vetelytarsad.
2017. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Ilyen téren némi tapasztalatom van már nekem is.Szerintem vidéken manapság is könnyebb találni nőt.Legtöbb barátnőm szolid vidéki lány volt.Én is pesti vagyok,de eddig egy budapesti barátnőm volt,mármint amit komoly kapcsolat alatt lehet érteni.Ezen kívül volt még pár alkalmi nőm,aki pesti volt,de azok nem is voltak túl jók,meg kicsit beképzeltek is voltak.

Lehet vidéki lányt kéne ismét keresnem,de manapság nem nagyon van rá időm utazgatni meló miatt,meg kedvem sem sok van.Továbbá vidékre sem akarok már leköltözni.Főleg olyan helyre nem,ami a fővárostól messze van.

30/F

2017. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bp-i lány az magától el van szállva ,beképzelt, házimunka gondolatától is elborzad, és válogat mert van miből, minden héten másik menő férfivel jár van hogy párhuzamosan egymással. Vidéki az pont ellenkezőleg, ott még 'megszólják' az ordas nagy ribiket,(bár vannak de tudni is róluk hogy azok) több a szerény rendes házias családcentrikus lány aki nem akar önmegvalósító karrierista lenni és megelégszik egy átlagos sráccal aki nem milliomos cégvezető, hanem egyszerű átlagember.
2017. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vidéki falun meg csak az a lényeg mennyi vagyonod van, kid a polgármester, mennyi földed van, milyen kocsid van.... Ha elfingod magad az utca egyik végén, a másik végén már azt mesélik besz_rtál. Szóval falusi csajok kizárva. Budapestivel pedig még nem volt dolgom :) Talán a kettő közötti, kisvárosi nő lenne az ideális. (31/F)
2018. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!