Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz a párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a párt találni a fővárosban?

Figyelt kérdés
Vidékről származom, viszont már több mint egy éve élek a fővárosban. Mikor felköltöztem úgy gondoltam, hogy itt könnyű lesz párt találni, de tévedtem. Vidéken sokkal kevesebb lehetőség volt az ismerkedésre, mégis sokkal könnyebb volt összejönni valakivel. Haverokkal rendszeresen járunk koncertekre, egyetemista kocsmákba, de mind hiába, pedig rengeteg a csinos fiatal lány, de valahogy mégsem jönnek össze a dolgok. Mitől lehet ez? Ti merre keresnétek? 22/F
2011. júl. 1. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól.
2011. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz társkeresőkön.Ha onnan talizol egy lánnyal akkor a randin csak egymással fogtok foglalkozni.
2011. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán a tájszólás.


Az ne túl népszerű Budapesten...

2011. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs tájszólásom, és aki nem ismer azt hiszi, hogy gyárilag pesti vagyok.
2011. júl. 1. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
És a kinézeted? Az azért döntő szerepet játszik...
2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos nem vagyok egy matyó hímzés de azért rondának sem mondanám magam. Volt már pár barátnőm tehát van akinek bejövök. Úgyhogy ezen a téren nem vagyok reménytelen :D
2011. júl. 1. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába itt többen vannak jobban el vannak szálva maguktól. Én is vidékről jöttem fel. Nekem sokszor elkeserítő hogy milyen lenézőek itt az emberek. Mivel sokkal többen laknak biztos azt gondolják hogy ha ez nem 2 óra múlva jobb is lesz. Társkeresővel próbálkozz szerintem is.
2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig annak hogy szerencsétlen vagy,az égvilágon semmi köze

sem a vidékhez,sem pedig Budapesthez!

Csak próbálsz okokat "gyártani" magadnak.

2011. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!