Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő undorodik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő undorodik az izmos pasiktól?

Figyelt kérdés

Kicsit ironikus, de ha nem vagy sportos testalkatú, akkor kb. menj a francba, nem tettél eleget azért, hogy legyen csajod. Viszont most így 4-5 csaj összes véleménye alapján akikkel levelezek, amikor mondom nekik, hogy ki szeretném sportolni magam, hogy vonzóbb legyek, akkor erre azt mondják:

-fúj, ki nem állhatják az izmos pasikat

-undorító, neked hogy tetszene egy izmos csaj? na pont annyira jönnek be a nőknek az izmos pasik

-tök fölösleges, engem egyáltalán nem vonz ha ez férfi izmos


és stb.


akkor most megéri gyúrni, vagy hagyjam a f_szba az egészet mert úgysem éri meg?


2017. nov. 13. 17:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Srác, én hetente többször futok, igaz "csak" 5 km-eket, szoktam bringázni 12-15 km-eket, túrázok másfél havonta egy nagyobbat (12-17 km), jó az állóképességem, de nem látszik rajtam, hogy sportolnék, pedig 190 vagyok és 95 kg.
2017. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
En az átlag (normál) es a macis alkatot szeretem. A túlkigyúrtság nem vonz;ahogy a túl nagy soványság vagy kövérség sem. Persze ez a sajat meglátásom,mindenkinek más tetszik,de én pl egy fiútól se várom el,hogy edzen.
2017. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt nem szeretem, mikor már túl izmos egy pasi. Aki úgy néz ki mintha napi több órát töltene az edzőteremben, ezek a tipikus testépítők. A sportos testalkat tetszik, csak nem kell túlzásba esni.

Ez pl már sok: [link]

Ez viszont kimondottan bejön: [link]

2017. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

"A nők" nem egy összekapcsolt tudatú létforma, sőt, nem is olyanok, mint a windows, hogy különböző hardverekre pont ugyanazt a szoftvert telepítették. Ahogy a pasiknál is van, aki a husisabb, szálkásabb, izmosabb, soványabb lányokat szereti, így (meglepetés) a nőknek sem egységes az ízlésük.

Úgy tűnik, hogy kifogtál néhány ilyen nőt, de ez nem azt jelenti, hogy hagyni kell az egészet a francba, mert senkinek sem tetszik az izmos test. Ahogy már írták: sportolj magadért, a többi meg majd adni fogja magát.

2017. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem bírom azokat, akiknek nincs jobb dolguk, mint a konditeremben tölteni az összes idejüket. A táposokról nem is beszélek.

Ráadásul ezeket a felfújt alakokat soha nem láttam még futópadon. Szerintem 100 méter után összeesnének. Semmi köze az egészséghez a két ajtós testalkatnak. Sőt!

Persze hetente 2-3x le lehet menni a kondi terembe, de sok más sport is van.

2017. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik amikor van egy kis izom és egy kis háj is. :D Az annyira szexi tud lenni.
2017. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, azért ezeket a válaszokat annyira kell komolyan venni, hogy semennyire:

1.Ezen az oldalon tudni kell, hogy a nők nem lépnek félre.

2.Taszítja őket, ha egy pasi jóképű.

3.Ha gazdag, az is.

4.Ha sikeres, az is visszataszító.

5.Csakis 10 centi alatt állnak veled szóba.

6.Ha van munkahelyed, az is kizáró ok.



Na szal csak a miheztartás végett :D

2017. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
13. Az első képen lévő izomzatot nem lehet elérni csak edzéssel, és étrenddel, rengeteg koksz kell hozzá.
2017. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

EZ így elég furcsa kijelentés, bár értem mire akartál vele célozni.

Abban mindenképpen van igazság, hogy a szélsőségeket kerülik, tehát a nagyon vézna és nagyon kigyúrt férfiaktól is tartózkodnak, de mindig van kivétel.

Anno régen erőemeléssel foglalkoztam, 190cm mellé 110-120kg voltam, sokan szóba sem álltak velem, mondván ez már túl sok, félelmetes és még sorolhatnám. Aztán mégiscsak találtam párt magamnak, akinek pont ez tetszik.

Az biztos, hogy a mai világban egy szálkás kissé izmos fiús felső test menőbb mint egy kigyúrt, nagy tömegű izomzat......nem hiába mondják, hogy a férfi társadalom nőiesedik.

2017. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Idáig imádták őket. Én má' komolyan nem értem, mi folyik itt.
2017. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!