Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő undorodik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő undorodik az izmos pasiktól?

Figyelt kérdés

Kicsit ironikus, de ha nem vagy sportos testalkatú, akkor kb. menj a francba, nem tettél eleget azért, hogy legyen csajod. Viszont most így 4-5 csaj összes véleménye alapján akikkel levelezek, amikor mondom nekik, hogy ki szeretném sportolni magam, hogy vonzóbb legyek, akkor erre azt mondják:

-fúj, ki nem állhatják az izmos pasikat

-undorító, neked hogy tetszene egy izmos csaj? na pont annyira jönnek be a nőknek az izmos pasik

-tök fölösleges, engem egyáltalán nem vonz ha ez férfi izmos


és stb.


akkor most megéri gyúrni, vagy hagyjam a f_szba az egészet mert úgysem éri meg?


2017. nov. 13. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Olyan elcsépelt kérdések vannak már itt...hogy lassan kedvem támad átmeni trollkodásba. -.-
2017. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

nem. Nem tetszik. Csak annyi kell, hogy ne legyen csontsovány. De komolyan nekem még egy kis sörhas is vonzóbb, mint a fehérjeportól elkészült műizmok. Nem, teljesen taszít, természetellenes.

De mondjuk én nem ez a plázacica fazon vagyok, én is természetes bájjal rendelkezem.

Tehát biztos, hogy más stílusú nőket meg be tud indítani.

2017. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
A 2. indok egy borzasztó nagy eszetlenség: persze, egy izmos csaj nem vonzó, mert a nőket törékenynek szeretjük. De egy férfinek erőt kell sugároznia, és ehhez sok nő szerint az izmos testalkat is hozzátartozik.
2017. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

A-rany-kö-zép-út.

Miért vagytok fogyatékosok, hogy csak fekete és fehér létezik nektek? Most komolyan. Egy férfi nézzen ki férfinek, ne egy otromba nagy gorillának, vagy egy csontváznak. Hogy ezen belül hol van, az részletkérdés.

2017. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Tudod mikor gyúrj? Ha neked tetszik az izmos test, és örömödet leled benne.


Ha nem volt egyértelmű, akkor levonom én neked a tanulságod a saját kérdésedből: nem mindenkinek egyforma az ízlése.


22/N

2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Átlagos testalkat tetszik, kis pocak is vonzó.


Ne legyen sportoló teste.

2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

tudják, hogy te kipattintod magad, nekik is illene kondizni. az meg ugye fárasztó.


ezen kívül ne a csajok miatt sportolj, hanem magadért, az egészségedért.

2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ. Ha fel van pumpálva és úgy néz ki mint egy felhő, akkor baromi taszító. Viszont a férfias, kicsit izmos, szálkás testalkat a nők többségének szerintem baromi vonzó. Ahogy előttem is írták nem csak a szetkoxolt meg a sovány véglet van. Van aranyközépút, ami az egészséges férfitestet jelenti.
2017. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodom, de nekem nem jönnek be a kigyúrt pasik. Még a mackósak is jobban bejönnek mint azok akik halálra gyúrják magukat. Ne legyen csontsovány és ne legyen amőba se, valahogy találja meg az arany középutat. De nem érdekel ha életében nem látott még konditermet belülről.
2017. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Nekem csak az olyanok nem tetszenek, mint a bodybuilderek. Az a kategoria nekem már irto undorito föleg csajoknál, de pasiknál is. Ha lejársz heti 2-3-szor edzeni a konditerembe, szerintem teljesen rendben leszel.
2017. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!