Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/Nők! Miért várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Miért várjátok el a magabiztosságot és a nagydumás stílust azon pasiktól is, akiknek egyáltalán nem áll jól?

Figyelt kérdés

Ugye mindig azt mondják a nők, hogy a pasi legyen vicces, nagydumás, karakteres, a társaság középpontja. Csakhogy rengeteg olyan srác/pasi van - például én - akinek ez a szerep qrvára nem állna jól, sőt... Ha én előadnám ezt a nagydumás határozott pasi szerepet, akkor izzadságszagúnak tűnne a szemükben és azt gondolnák, hogy "Mit akar ez a kis töpszli nyikhaj gyerek? Játssza is az eszét, miközben nincs is mire... Hogy néz már ki, te jó ég!"

Nem inkább arról van szó, hogy a magabiztos/nagydumás/vicces jelzők alatt a nők inkább az összességében vonzó, férfias pasikra gondolnak (és ezek a jelzők csak ürügyek), akinek azt is elnéznek bizonyos dolgokat, amelyek meglétét mások esetében kifogásolnának. A jó öreg kettős mércére gondolok:

Nagydumás alacsony pasi (adott esetben én) = komplexusos kis görcs

Nagydumás magas férfi = férfias, sikeres és domináns álompasi

stb.

Mivel ez egy anonim oldal, tényleg kérlek benneteket arra, hogy válaszoljatok légyszíves őszintén, mert rengeteg kérdés így is már tele van ködösítő/álszent kommentekkel.



2017. febr. 14. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem minden nő várja el. Az én párom is inkább csendes, nem annyira társasági ember, és ez tökéletesen megfelel így.

Hidd el, ezt is csak bizonyos lányok kedvelik. Valóban vonzó, ha egy férfi magabiztos és humoros, de csak ha tényleg ilyen, és nem pedig magára erőlteti ezt.

2017. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egy jo arc alacsony ferfirol nem fogom azt gondolni, hogy micsoda kis gyik. Ha megjatszod magad, akkor esetleg, mert a megjatszas gaz, de magabiztosabb lehet az ember siman onfejlesztessel aztan az nem lesz mar megjatszas. (Eleve onbizalmat szinlelni nem lehet szerintem.)

Persze ettol meg lehet, hogy nem fog bejonni a masik mint ferfi, de legalabb jofejnek tartom majd :D

2017. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Félre vagy kalibrálva, kérdező. A nők nem ezt a "szerepet" várják el a pasitól, hanem azt a pasit preferálják, aki ilyen. Óriási különbség!
2017. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Csajok/Nők! Miért várjátok el a magabiztosságot és a nagydumás stílust azon pasiktól is, akiknek egyáltalán nem áll jól?"

Nem várjuk.

2017. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyen nincs, hogy ennek jól áll, annak meg nem... Ennek az egésznek belülről kell fakadnia. Bárkinek jól állhat a nagydumás, határozott karakter, ha valóban belülről, őszintén jön, és ha így van, azt a nők is megérzik és nyilván vonzónak is találják. Persze, persze, mondják azt, hogy a magabiztosságnak igazából a "látszata" is elég a sikerhez, de ez hülyeség - ha felveszel egy álarcot, az max. ideig-óráig működik, aztán úgyis kibukik, hogy te teljesen más vagy, és akkor bizony jól pofára esel:)
2017. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Alapvetően nem várják el, de ezek azok a tulajdonságok, amik vonzalmat ébresztenek a nőkben. A vonzalom nem egy tudatosan eldönthető dolog, tehát a lányok nem tudják befolyásolni, hogy kikhez vonzódjanak, tudat alatt pedig mindig a szociálisan kalibrált, magas szociális státuszú férfiak lesznek a vonzóak, mert magasabb túlélési és szaporodási képességeket feltételeznek.

Amit meg te írsz kérdező, az azért lenne, mert a nők megérzik, hogy ki az aki tényleg laza, magabiztos, és ki az aki csak úgy próbál viselkedni, de valójában csak egy hamis képet mutat, vagy átlátnak a szitán.

Az általad említett kettős mércének sincs ehhez köze, azért mert valaki alacsony, nem lesz rögtön komplexusos görcs, és fordítva a magasnál. Vagy egy alacsony pasi, aki valóban népszerű, és könnyen szocializálódik, könnyen tarolhat, míg mondjuk egy magas, de esetlen, láthatóan megjátssza magát srác pedig ugyanúgy elbukik.


Sajnos az, hogy az ember laza, magabiztos, könnyen szocializálódó legyen, ezt nehéz elsajátítani azoknak, akiknek nem ilyen a személyiségük, pl. én is intorvertált zárkózott, szűk szociális körrel rendelkező srác vagyok, és ezért is nem állok a magaslaton a nők terén, mert a szűk szoc.kör miatt már alapból kisebb a merítés is, na meg a nők nem az ilyenfajta személyiséghez vonzódnak, mert egyszerűen nem demonstrál magasabb szociális státuszú értékeket.

2017. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem várom el. Akinek nem megy, az ne erőltesse, de személyiségileg a határozott pasik jobban tetszenek. Ez nem azt jelenti, hogy az olyan visszafogottak is, akik tettetik, hogy magabiztosak. Ez azt jelenti, hogy azok a pasik, akik személyiségükből adódóan harsányabbak.

De sok lánynak bejönnek a visszafogottabb pasik is, te maradj annál.

2017. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagydumás... életemben nem bírtam a társaság középpontja embereket. Talán ilye gyerekkorból megmaradt reflex, hogy az ilyenek kötnek belém.


Veled egy baj van: az, hogy eldöntötted, mi veled a baj. Általában aki ezt teszi, olyat választ, amit nem lehet megváltoztatni, ezért dagonyázhat az önsajnálatban.

2017. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A magabiztosság nem jelent nagydumás társaság középpontja stílust. Egy introvertáltabb ember is lehet magabiztos "alfahím" és az introvertáltság sem jelenti azt, hogy begubózva él valaki.
2017. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj, hogy bármit csinálhatok, nem érzem magam jól ebben a szerepben. Próbálok magabiztos, meg hú de határozott lenni, de nem megy, pláne, hogy a szerencsétlenkedésemnek mindig egy elég erőteljes nem a vége. Mielőtt valaki betámadna, próbáltam azt is, hogy azt mutatom, amilyen tényleg vagyok, akkor se kellettem senkinek, most se kellek senkinek. Ez van.
2017. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!