Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keverik össze az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik össze az emberek a magabiztosságot a beképzeltséggel?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez külföldön is így van-e, de itthon nagyon uralkodik ez a mentalitás...


Az utóbbi hónapokban eléggé megváltoztam. Végre elkezdtem szeretni önmagamat, odafigyelek a külsőmre, magabiztos vagyok, nem tűrök el akármit az embereknek, vannak céljaim, stb, és azt tapasztalom, hogy bizonyos emberek mintha megutáltak volna, kerülnek engem, és nem értem, hogy miért... Pedig ugyanúgy kedves vagyok másokkal, nem nézek le senkit, nem tartom magamat istennek.


Miért ilyen irigyek az emberek?

Ezt másoknál is tapasztaltam már, hogy aki rendben van önmagával, arról egyből azt gondolják, hogy el van szállva magától, pedig csak arról van szó, hogy nem egy negatív, frusztrált, elkeseredett szerencsétlen, mint sok ember, aki csak panaszkodni tud...


2016. dec. 14. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz:

nézd meg Szabó Péter motivációs előadó youtube-ra feltöltött videóit, és megérted, hogy miért ilyenek is az emberek körülötted.

2016. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!