Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/Nők! Miért várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Miért várjátok el a magabiztosságot és a nagydumás stílust azon pasiktól is, akiknek egyáltalán nem áll jól?

Figyelt kérdés

Ugye mindig azt mondják a nők, hogy a pasi legyen vicces, nagydumás, karakteres, a társaság középpontja. Csakhogy rengeteg olyan srác/pasi van - például én - akinek ez a szerep qrvára nem állna jól, sőt... Ha én előadnám ezt a nagydumás határozott pasi szerepet, akkor izzadságszagúnak tűnne a szemükben és azt gondolnák, hogy "Mit akar ez a kis töpszli nyikhaj gyerek? Játssza is az eszét, miközben nincs is mire... Hogy néz már ki, te jó ég!"

Nem inkább arról van szó, hogy a magabiztos/nagydumás/vicces jelzők alatt a nők inkább az összességében vonzó, férfias pasikra gondolnak (és ezek a jelzők csak ürügyek), akinek azt is elnéznek bizonyos dolgokat, amelyek meglétét mások esetében kifogásolnának. A jó öreg kettős mércére gondolok:

Nagydumás alacsony pasi (adott esetben én) = komplexusos kis görcs

Nagydumás magas férfi = férfias, sikeres és domináns álompasi

stb.

Mivel ez egy anonim oldal, tényleg kérlek benneteket arra, hogy válaszoljatok légyszíves őszintén, mert rengeteg kérdés így is már tele van ködösítő/álszent kommentekkel.



2017. febr. 14. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A magabiztosság hihetetlen nagy előny, a nagydumásság viszont nem feltétel. (A kettőnek nincs feltétlenül köze egymáshoz)
2017. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki alacsony még állhat jól neki a magabiztosság (ami nemtől függetlenül egy bizonyos fokig mindenkinek jól áll) és lehet nagy dumás. Párom 168 cm nem egy égimeszelő de humoros magabiztos és bármiről bármeddig tud beszélni. Hamar lesz a társaság középpontja és nagyon jól beilleszkedik bárhova bár vezető típus.

Akkor lesz ez izzadságszagú ha alapból nem ilyen valaki. Én értem milyen ez mert én lány létemre nem vagyok az a szexistennő kisugárzású díva hiába van egész jó alakom és sokak szerint szép arcom. Viszont attól hogy valaki nem nagy dumás még lehet humoros és magabiztos. Egyik nem zárja ki a másikat és a legtöbb esetben a humor és a magabiztosság az amit írnak/írunk.

2017. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"a pasi legyen vicces, nagydumás, karakteres, a társaság középpontja"


A karakteres (0jellemes) még OK, de a többi nekem kimonottan visszataszító, egy visszafogottabb, komoly férfi az, akinek van esélye nálam.

És magas sem kell, hogy legyen, mert a nagydarab, magas, izomemberekkel én az agresszívitást társítom össze, ez pedig igencsak visszataszító a szememben.

2017. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én nem gondolom, hogy minden nőnek ez kell...ez nem feltétlen igaz..embere válogatja..mindenkinek más tetszik,és ez így természetes. :) Egy dolgot tudok ajánlani, hogy változtass a felfogásodon a nőkről alkotott kép alapján,mert ameddig így gondolkozol róluk addig csak ilyenekkel fogsz találkozni és csakis ilyenek fognak körül venni..plusz csak őket veszed észre... Ha változtatsz ezek a képen, és számodra pozitív tulajdonságokkal,stb. képzelsz el egy nőt meglátod, hogy ott lesznek a szemed előtt :) Minden csak felfogás kérdése..csak rajtad áll :) Csak ennyit szerettem volna,remélem nem veszed sértésnek,mert nem annak szántam :)
2017. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a ragyás,zsírós hajú,kinyúlt pólós pasasok is elvárják a plázapxcsa kinézetet azoktól a csajoktól is,akiknek nem áll jól.
2017. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!