Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi aki undorodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki undorodik a nagy mellektől (pl D méret)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 21:39
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
90%
Biztos van, személy szerint nem undorodom tőle, de egy kisebb/közepes mell számomra sokkal szebb.
2017. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Heterók közül nem hiszem, kivéve, ha azok nagy mellek nagy (durván elhízott) testen vannak.
2017. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Diavolino44 ***** válasza:
61%
Persze, de csak itt a gyiken valo eletben talan ezerbol egy. :D
2017. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha valakinek azért van nagy melle mert dagadt az olyan mintha egy pasinak azért van kocka hasa mert vézna anorexiás.

Szóval nem mind1, hogy ha egy nő filigrán, vékony ÉS emellett van nagy feszes melle, mert az nagyon szexi, de ha dagadt és azért van nagy zsíros tőgye, az taszító.

2017. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Vékony nőre értem.
2017. máj. 17. 21:43
 6/23 anonim ***** válasza:
Hmm, nem mondtad, hogy normális vagy szilikon, mert a normális lóg(ni fog), és a feszesség a pasiknak a legfontosabb.
2017. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen pasikat, igen.
2017. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nem undorodom tőle, de engem inkább a kisebb mellek izgatnak.


a túl nagyok általában már lógósabbak, nem túl feszesebbek.


ennek ellenére volt párom, aki vékony volt nagyon nagy mellekkel, és szerettem őt, és a testét is

2017. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa. Nem konkrétan a mérettől.

Ugyan az a méret, alak és egyikért oda és vissza voltam. A másikat megláttam és azonnal halaszthatatlan dolgom akadt.

2017. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem undorodom tőle de B kosarat választanám ha lehetne.
2017. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!