Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet elvárni egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet elvárni egy 30 éves nőtől? Egyáltalán lehetséges, vagy nem szereti az elvárásokat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 00:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

# 10


Mi vagy nem egy bolygón élünk, vagy erősen szelektív a látásod. xD

2017. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

11: "szelektív a látásod. xD"

Mert a tiéd nem xD

Ezért keresik a fiatal nőket:

"Nemrég két tanulmány is készült, amely tudományos magyarázatot ad arra, miért olyan kiszámítható, hogy a férfiak megfordulnak a huszonéves nők után.


Finn kutatók több mint 12 ezer férfit és nőt kérdeztek meg arról, hogy hány éves a partnerük, és hány éves az, akit a legvonzóbbnak találnak vagy akiről fantáziálnak. A nemrég megjelent tanulmányukból az derült ki, hogy a férfiaknál a 24-25 év lett a mágikus szám: az idősebbek a fiatalabb nőket tartották vonzónak, de a húszas éveik elején járó férfiaknak is ez a korosztály jött be a leginkább, vagyis ők a náluk idősebb nőkhöz vonzódtak.


A turkui Abo Akademi Egyetem pszichológusai ugyanakkor arra jutottak a nők a velük egykorú, esetleg kicsit idősebb férfiakat részesítették előnyben, és ez nagyjából a teljes élettartamukra érvényesnek tűnt.


A legkézenfekvőbb magyarázat arra, hogy a férfiak miért érdeklődnek ennyire a 24-25 éves nők iránt, az, hogy a nők ebben a korban a legtermékenyebbek, a szaporodást irányító gének pedig fiatal partnert akarnak. Evolúciós szemüvegen keresztül ez úgy néz ki, hogy azok a férfiak, akik a húszas éveik közepén lévő nőkkel létesítettek szexuális kapcsolatot, több utóddal számolhattak, mint a többi férfi. Ez magyarázza azt is, hogy miért az előnyös külső irányítja a vonzalmakat: ez a tulajdonság ugyanis jelzi a nők korát, a kor pedig jelzi a nők termékenységét. Vagyis az evolúciós taktika diktálja, hogy a férfiak a fiatalabb és/vagy szebb nőkhöz vonzódjanak, hiszen ők feltehetően több gyereket szülnek majd. Ez logikusnak tűnik, ha azt vesszük, hogy a ma élő férfiak ősei mind olyan férfiak voltak, akik termékeny nőkkel létesítettek sikeres szexuális kapcsolatot. Akiknek ez nem jött össze, azok menet közben eltűntek az evolúciós süllyesztőben."


Ámítsátok csak magatokat, hogy a 30-asok a menők, meg a milfek, de főleg a 40-esek, de biztos az 50-esek a legjobbak, a 60-asokról nem is beszélve xD

2017. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudjatok de ez már röhejes.

Egy dolog nyugtat meg, hogy az itt válaszolók mindegyike (remélem) lesz öreg néni és bácsi hatalmas ráncokkal egyszer. Mintha csak a fiatalok számítanának, aki meghaladta a 25 évet az már mehet a süllyesztőbe. Eszem megáll. További jó szórakozást nektek csírák!

2017. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
10-es te is csak képen láttál nőt:D
2017. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

Pedig a 10-esnek igaza van:

"A fiatal nők több mint harmada, a középkorúak kétharmada, az idősek több mint háromnegyede súlyfelesleggel küzd."


Részletek: [link]


Ez TÉNY. Még egyszer: a középkorú nők kétharmada súlyfelesleggel küzd.

Úgyhogy a 10-es válaszoló nem fényképen látta a nőket, hanem a valóságban.

2017. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a kérdésre, ha már senki sem volt képes rá.

Elvárható minden, ami egy 18 éves lánytól még nem. Pl.: Legyen saját értékrendszere, legyen műveltebb mint egy tini, megbízhatóság, felelősségvállalás, önállóság, szépen megfogalmazott mondatok, bátorság, képes kezelni bármilyen helyzetet.

2017. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az értékrendje, és mindenki mást keres egy kapcsolatban. Ezeknél a kérdéseknél(illetve a válaszoknál) szokott kiderülni, hogy milyen felületes az emberek többsége. Miután arról szónokolnak sokan, hogy a fiatal nők ilyenek meg olyanok, sokszor még középkorúan is az általuk butának, életképtelennek, nem háziasnak stb jellemzett fiatal lányokat választják a korban hozzájuk illő nő helyett, mert az már nekik "öreg".


Amúgy nekem huszon évesen nem volt annyi udvarlóm, mint a harmincas éveim második felében, pedig akkor azért jó 10 kilóval volt kevesebb a súlyom és ugye hamvas, fiatal bőr stb. Mégis a harmincas éveimben lettem hirtelen kelendő, ki érti ezt?

Most negyven vagyok. Pár éve váltam el. Még nem találtam meg azt, akivel együtt tudnék élni, az ember ugye egy elrontott házasság után óvatos. Nos, nem várom el, hogy a fiatal férfiak szemében jó nő legyek (kivéve ugye a milfre áhítozó srácok, de ez a komoly kapcsolatnál ugye szóba sem jöhet)mert tudom, hogy negyven vagyok és nem leszek fiatalabb. Viszont ha ettől a számtól eltekintünk, egy igényes, csinos, intelligens nő vagyok, házias, kedves, van egzisztenciám, stílusom, humorom, és tudom, hogy sokat tudok "adni" magamból annak, akivel kapcsolatban vagyok. És biztosan akad olyan korban hozzá illő férfi, aki ezt értékeli és akivel bejövünk egymásnak. És engem ennek a férfinek a véleménye érdekel, nem azoké, akik csak külső alapján szelektálnak és a 15-20 évvel fiatalabb lányokra hajtanak. Fiatalon sem jöttem össze azokkal a pasikkal, akinek mindegy volt csak csini fiatal lány legyen. Akkor is olyat kerestem,akivel a személyiségünk passzolt és emberként is bejöttünk egymásnak. És ezzel most is így vagyok.


Tehát tök mindegy nekem, mit gondolnak itt a gyiken vagy bárhol a férfiak. Sok pasinak bejövök, soknak nem. Nekem csak egy kell majd a sokból, akivel minden megvan. Tudom, hogy mit tudok adni, tudom mit szeretnék kapni. Sosem vettem részt a húspiacon mint áru és vevő. Emberi lény vagyok, és partnert, társat keresek nem akarom "megvásárolni" senkinek a figyelmét szeretetét sem pénzzel, sem ráfordított idővel, szolgáltatással. Ha van partnerem, akkor nem elvárunk egymástól hanem tiszteljük egymást azzal, hogy a legtöbbet nyújtjuk magunkból és szeretjük egymást azzal, hogy meg is elégszünk ezzel.

2017. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 28 éves nő vagyok, és sztem az a normális, ha egy embernek vannak elvárásai párkapcsolattal kapcsolatban... az azt mutatja, tudja, mit akar és nem egy személyiségtelen pincsi. Az más kérdés, hogy lehet, hogy magához képest irreális, ill. hogy ezek az elvárások találkoznak-e az adott nőével. Mert ugye nem minden nő ugyanolyan.


Pl. én kész vagyok alapvető kompromisszumokra, de sosem leszek olyan házitündér, mint sok férfi anno htb. anyja, mert egyszerűen időm nincs rá munka mellett, hogy napi szinten friss 3fogásos vacsi várja a férfit. Azt sem szeretem igazán, ha az öltözködésembe szólnak bele, hacsak nincs rá valós indok (nem passzolnak a színek, nem alkalomhoz vagy időjáráshoz illő stb.)... főleg akkor, ha az az oka, hogy amit hordok, az nem elég k...s vagy trendi. De pl. vannak elvárások, amiket oda-vissza tök reálisnak tartok, pl. házimunka arányos elosztása (annak függvényében, ki mennyi időt tölt otthon, ki mit dolgozik), egymás tájékoztatása arról, ha elmegyünk otthonról hosszabb időre (hova megyünk, mikor érünk kb. haza)...

2017. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, hát abba meg bele sem gondoltam, de én alap elvárásnak tartanám azt, hogy dolgozzon a nő... abba viszont nem mennék bele, hogy "jaj muci, ne dolgozz, eltartalak én", mert abból csak a baj van később.
2017. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!