Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexkapcsolatból párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naiv, nem hiszek az ilyenekben, de most kicsit elgondolkodtam. Megismertem nemrég egy srácot, eleinte nem terveztem futókalandot vele (sosem volt, mondtam is neki), de nem zárkóztam el előle. Végül lefeküdtünk egymással, és ezzel azt hittem, hogy vele le is zártuk ezt a témát, mert valljuk be, általában ezzel véget szoktak érni a dolgok.


Viszont utána is keresett és mondta, hogy ez neki többet ér egy esténél. Viszont úgy érzem, ez nem teljesen a szexről szól... Túl figyelmes velem ahhoz, folyton ölelget, reggelit is csinált nekem, meg szoktunk beszélgetni ezen kívül is. Nem merem "hagyni magam beleszeretni", de nekem nagyon nem tűnik ez szimpla szexkapcsolatnak, vagy barátság extrákkal dolognak. Azt nem tudom, hogy rajtam kívül van-e más, de folyton engem keres, meg minden nap velem akar szinte lenni... És ez nekem így nagyon furcsa.


Örülnék neki, ha lenne köztünk valami komolyabb is, de nem akarom beleélni magam és nem tudom mire vélni a viselkedését velem szemben. Nekem valahogy abszurd, hogy engem ennyire akar az, akivel úgy indult az egész, hogy lefeküdtünk egymással.


2017. júl. 30. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh😂de idióta vagy!😀
2017. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dik az a nő..
2017. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött, s most házasok vagyunk. Szóval lehetséges.

DE!

Az is benne van a pakliban, hogy "csak" nagyon jó veled szexelni, és még egy ideig szívesen tenné! 😎

2017. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te most direkt magad ellen dolgozol?

Azért, mert a múltban összejöttél pár gyökérrel, nem kell mindenkit annak tekinteni. Ha te is akarod a srácot, akkor ne tétovázz, mert elbaltázod.


N

2017. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt így úgyse tudja senki biztosra megmondani, hogy a pasi mit érez irántad. Ismerősi körömben 2 párról is tudok akik szexkapcsolatként kezdték aztán összejöttek és évek óta járnak. Másfelől a saját példám, hogy nem lesz mindig több belőle. Mi is sokat lógtunk együtt, beszélgettünk mindenféléről, nagyon figyelmes volt velem, eljártunk ide-oda, meg is beszéltük az elején hogy amíg tart ez kettőnk között addig mással nem ér "megcsalni". Lényegében olyan volt mintha egy párkapcsolatban lennénk szerelem nélkül, aztán az lett a vége hogy találkozott egy lánnyal aki iránt lettek érzései mi meg befejeztük. Szóval lehet csak élvezi a társaságod, de nem akar párkapcsolatot de az is lehet hogy kezd többet érezni. Beszéld meg vele, az a legegyszerűbb.
2017. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, szerinte mi van köztetek. Szavakba nem lehet bármit belemagyarázni.
2017. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!