Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy képtelen vagyok a szerelemre?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok. Utoljára 17 évesen voltam szerelmes. Azóta volt 5 barátnőm, 1-2 éves kapcsolatok, de egyikbe se tudtam szerelmes lenni. Valahogy nem jött az érzés. Egytől egyig mindegyiket nagyon szerettem, de csak mint embert. Nem tudom eldonteni hogy erzelmileg teljesen kiegtem vagy mi a baj velem?

2017. júl. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 kapcsolatom volt. Abból egyszer voltam Igazán Szerelmes. De mindnél azt hittem,mámor van. Utólag jöttem rá,hogy mégsem az volt.

Talán,a szerelemnek is vannak fokozatai!?

2017. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges. Vannak ilyen emberek. Én egy 27 éves férfit ismerek, aki szintén így áll a dologgal.


Nincs veled semmi baj, egyszerűen különbözőek vagyunk. A társadalmi elvárások alapján az a "normális", ha szerelmes leszel valakibe, család, gyerekek, boldogság. De ez nem mindenkinél van így! Ettől nem vagy kevesebb!


Szóval el kell döntened, hogy számodra a szerelem nélküli kapcsolatok működnek-e, ha pedig nem, akkor ne erőltesd! Csak ártasz vele magadnak és a másik félnek is!

2017. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a szerelem nélküli kapcsolatokkal, de azért zavar is hogy miért van ez így, mert jó érzés szerelmesnek lenni. Remélem kattant el valami az agyamban és azért nem megy. Érdekes mert ha látok egy színvonalas filmet vagy sorozatot, simán el tudom sírni magam rajtuk. Szóval erzelmeim vannak, de a szerelem mégsem megy..
2017. júl. 25. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 vagyok, dettó, 18 évesen voltam szerelmes utoljára, azóta nem.

Nálam a sok csalódás miatti kiégés az oka, ezt tudom magamról, de nálam már ez sokkal rosszabb.. olyan szintű, hogy emberileg sem tudok szeretni egy nőt.. csupán szexuális tárgynak látom őket.

2017. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Hát sajnálom es remélem nem ezen az úton haladok én is. :( Köszönöm az őszinte választ.
2017. júl. 25. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, Kérdező!!! Van róla valami fogalmad, mennyi csalódást, pofáraesést és keservet spórolsz meg így?

Tudod hogy hányan cserélnének veled? Több milliárdan!!!!!

Köztük én is.

2017. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!