Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet elvárni egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet elvárni egy 30 éves nőtől? Egyáltalán lehetséges, vagy nem szereti az elvárásokat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt így most nem értem... mármint minden nő nem szereti az elvárásokat? Úgy összeráncoltam a szemöldököm, hogy úgy maradt, de még így se tudom kibogozni mit akarsz kérdezni! :D
2017. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Kinek kell olyan vén lány amikor ott vannak a hamvas tinik feszes testtel és fenékkel, odaadóak.

Egy 30 éves öreg, bőre rugalmatlan megereszkedett, rigolyás, nem változik,lusta, tohonya

2017. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Mire gondolsz? MIlyen téren?
2017. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
A 30 éves öregeket a 17-25 éves ifjú titánok tolják, mert milf nagyon trendi.(de a 40-es nőkért megy a harc), szóval biztos nem ugranak kútba kétségbeesésükbe.
2017. nov. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Max ha a férje vagy akkor lehetnek "elvárásaid".


# -A feszes bőr nem életkorfüggő 45 éves korig tuti - hamvas testű tinik 90-120kg-al? -látok ilyet is.


Volt itt felrakva negyvenes nő teste,olyan iznos kerek fenékkel mint egy friss őszibarack.

A lötye test az életninőségtől és mentalitástól függ.

2017. nov. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Válaszolók, szerintetek egy 30 éves nő öreg?! :-o max egy 15 éves kisfiúnak..

Sok esetben a nőknél 30 éves kor után kérződik csak az Élet, ha adnak magukra, akkor lehetnek a legvonzóbbak, nem beszélve a családalapításról, gyermekvállalásról...

Több huszonéves is irigykedhetne a 30-asok külsejére - ha már ezt ennyire írjátok.


Elvárásunk csak ahhoz lehet, akihez közünk van úgy, hogy foglalkozzon is vele. Egyébként nem fogja érdekelni, miért is tenné úgy, amit akarunk.


Kapcsolat kezdetén még kapcsolatban lehetnek elvárások, és sokat segít a közös kommunikáció. ;-)


N

2017. nov. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Kedves válaszoló, aki egy 30 éves nőt öregnek titulál, fonnyadt testel...te szerintem nőt csak képen láttal. Tinik feszes testtel? Hát én valahogy másképp látom. A többségük 16-17 évesen elhízott mint egy disznó, mozogni lusták. Milyenek lesznek szülés után megnézném.

Én 46 vagyok, simán 15-el kevesebbnek néz mindenki. Futok, edzek, jobb kondiban vagyok mint a mostani fiatalok. Testileg-lelkileg fiatal vagyok,inkább vagyok fitt 46 mint zsiros hasú, combu tunya 18. A Nő nem 18-nál kezdődik. Az csak egy szám.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, annyit lehet elvárni egy 30-as nőtöl, amennyit te is adsz. Ilyen egyszerű.

2017. nov. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

2#

Húzz a pichába a tini kategóriába szédíteni az odaadó tini pichákat.

Pedofil gyökér.

Szerinted kellenél egy 30 éves nőnek?! Ne is álmodj róla.

2017. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Nő lennék és elvárások lennének, a pasi röpülne is. Egy kocsival szembe, egy ruhával szembe, stb, lehetnek elvárások. Párkapcsolatnál meg, vagy megfelel a másik úgy egyben, vagy nem.

Nálunk, nincs semmi elvárás egymással szembe. Egyszerűen, elfogadjuk egymást, talán ezért vagyunk együtt régóta boldogan.

2017. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Egy nő 18-25 között számít partiképesnek. Ez tény, nem én találom ki, hiába utáltok. 30 évesen már a legtöbbjük teljesen le van strapálva, mind lelkileg, mind fizikailag. El vannak hízva, ráncos az arcuk, teljesen igénytelenek is sokan és persze a legtöbbnél befigyel már a pulya.
2017. nov. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!