Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet úgy megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy megkérdezni társkeresőn egy nőt, hogy van-e gyereke, illetve, hogy övé-e az a gyerek akivel fotózkodik, anélkül, hogy "bunkó" lennél?

Figyelt kérdés

Igen, lassan már olyan világban élünk, hogy már a férfinak kéne bunkónak éreznie magát, csak mert nem kell neki olyan FIATAL nő, akinek gyereke van más férfitól. Tehát a világ kicsit elhülyült ilyen téren.

Sokszor fotózkodnak valami rokonuk gyerekével (mert az milyen jó....) vagy akár a saját kistestvérükkel ilyen fiatal 20-25 éves lányok is, akik még valószínűleg gyerektelenek.

Hogyan lehet ezt úgy megérdeklődni, hogy a lány ne sértődjön meg? Mert gyerekkel igenis nem kell.


2017. nov. 6. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van gyerekem, egyáltalán nem esik rosszul, ha emiatt nem kellek valakinek. Nekem is van egy szép listám a kizáró tényezőkről, én is furcsán nézek azokra, akik számonkérnek, hogy miért van ez a kikötés.


Nyugodtan kérdezz rá egyenesen, de engem pl az sem zavarna, ha nem reagálnál, miután leírtam, hogy gyerekem van.

2017. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van gyermekem és nem sértődök meg, ha kulturáltan megkérdezik az enyém-e. Picit rosszul esik, ha miatta utasítanak el, de nem kezdek bunkóskodni, tudomásul veszem és kész, örülök, hogy legalább őszinte. Még mindig jobb ha az elején tisztázzuk, hogy ez kizáró ok, mintha menet közben derül ki.
2017. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!