Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják azt társkeresőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt társkeresőn a pasik, hogy még sosem találkoztak onnan lánnyal vagy csak egyel, ha nem ez az igazság?

Figyelt kérdés
Most nyilván nem azokra gondolok, akik valóban nem... De több pasiról tudom, akik sok-sok lánnyal randiztak adott oldalról, mikor rákérdeznek, akkor azt mondják, hogy egyel sem vagy leredukálják azt a számot drasztikusan. Miért jó ez?
2017. nov. 2. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarnak csajozógépnek, nőfalónak tűnni, azt a benyomást kelteni, hogy több vasat tartanak a tűzbe. Szerintem ez szimplán csak a kezdeti széptevésüknek a része, a lehető legideálisabb férfi képében akarnak tetszelegni.
2017. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordított esetet tudok mondani, mivel nő vagyok. Tőlem is megkérdezték, hogy hány sráccal találkoztam onnan, és mikor elmondtam, valahogy nem tudtak túllendülni a témán... Folyamatosan ment a sajátmaguk összehasonlítása, hogy "és mások milyenek voltak", "és mások mit csináltak", "és vele hova mentél"... Erről szólt utána a beszélgetés kb végig. Ja, meg kiakadtak a számon is, hogy jézusisten, ennyi emberrel (mintha szexeltem volna velük, vagy nem tudom), volt, aki utána azzal szivatott, hogy biztos xy jobb, meg biztos azért nem érsz rá ma, mert megint randizol...


Baromi idegesítő, főleg, mikor komolyan a másikra figyelnél és nem akarnál a többieken agyalni. Okkal álltam tovább... Szóval talán ezért, nem tudom.

2017. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan tömegekkel találkoznának egy-egy oldalról. Hiszen a csajok a normális levelek többségére sem válaszolnak, abból meg hogy lesz találkozó?
2017. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én simán megírom, hogy volt már legalább 40 randim, ha megkérdezik.
2017. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!