Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek egy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy társkeresőn milyen kép jön he inkább az alábbiakból?

Figyelt kérdés
Férfi egy vagy több jó nő társaságában,férfi kismacskával,férfi kiskutyával,férfi sportkocsival,férfi,amikor smárol egy csajjal vagy egyéb szexualis jellegű dolog. Vagy ha ezek nem,akkor mi?
2017. nov. 1. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a "férfi pulykával", "férfi egy orrszarvú hátán" és a "férfi egy vagy több saolin szerzetes társaságában" képek jönnek be.
2017. nov. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. 0%?? szerintem azért nem volt olyan rossz
2017. nov. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kép nem jön be a társkeresőn. Rettenetes amilyen előnytelen képeket kiraknak. Annyiból hasznos hogy rögtön tudom hogy léphetek is tovább. Kedvencem a "kádban fekszik ",ez tuti nyerő.Nem is értem: Kit érdekel ?
2017. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Minőségileg legyen az a kép vállalható, tehát nem zajos, nem homályos, nem túl sötét, nem túl világos... (elég sok minősíthetetlen képet tesznek fel sajnos)


2. Ne egy halom ember közül kelljen kitalálni, hogy vajon melyik az emberünk.


3. Lehetőleg legyen normális távolságból fotózva, szóval ne egy km távolságból látsszon hangyányi méretben, de ne is töltse ki az egész képet mondjuk emberünk szemgolyója.


4. A felsoroltak közül talán a kisállatos a leginkább elfogadható számomra, a többi inkább hátrány. A sportkocsis kép nálam legfeljebb akkor érdekes, ha valami autós rendezvényen készült, mert azokra én is kijárok alkalmanként, és akkor feltételezhető, hogy emberünk hozzám hasonlóan élvezi ezeket a programokat. De ne autóval akarjon felvágni, mert azzal engem nem vesz le a lábamról. A többi számomra kifejezetten taszító.


5. Egyéb képek, amik szóba jöhetnek, pl. kirándulós, akár egy teljesen átlagos semleges otthon készült kép, igazolványkép, vagy valami olyan, ami az én egyik hobbimmal is kapcsolatban áll (ezt azért nem részletezem, mert ez mindenkinél más lehet, de mindenkinek felkeltheti a figyelmét egy olyan kép, amin lát valami közös vonást önmagával). Ha esetleg van gyereke már az illetőnek, engem az sem zavar, ha gyerekével közös fotót tesz fel.


6. Taszítóak számomra azok a képek, amikre már ránézve is elmegy az ember életkedve, nem kell Colgate mosoly, de ha lehet, akkor ne legyen rajta az arcodon a világ összes fájdalma, és agresszív állatnak se mutasd magad.


7. Egyesek próbálnak nagyon művésziek lenni, de elég pocsékul szokott sikerülni, szerintem az ilyeneket nem kell erőltetni, ha valakiből nem jön ez magától.


8. Az a lényeg, hogy magadat add, rólad meséljen a kép, ne próbálj valami teljesen mást mutatni, mint aki vagy.


Remélem, hasznos választ adtam.

2017. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!