Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek társkeresőn miért csak faggatózni tudnak?

Figyelt kérdés

Alig volt olyan beszélgetés, amit tudtam is élvezni. Mindenki jön a kis kérdéssorával, leszarja, hogy mit válaszolok, nem reflektál rá semmit, nem megy bele, a legbővebb reakció az "értem" vagy az "az jó", és jön a következő kérdés. Volt, aki meg sem várta, hogy válaszoljak, kérdezte a következőt, ami teljesen más téma volt már.


Miért fáj az embereknek időt szánni a másik megismerésére, és miért nem lehet normálisan beszélgetni? Legalábbis szerintem ez egyáltalán nem az. Fárasztónak érzem, és egyoldalúnak, és ha szóvá teszem, jön a háborgás, hogy dehát én sosem kérdezek. Azért, mert nem hiszem, hogy ez lenne a normális... Épp elég bő válaszokat adok elég tartalommal, hogy ne csak egy újabb kérdésre fussa...


2017. okt. 31. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert instant világban, nincs idő a megismerésre. Agyrém, hiszen pont ez szükséges ahhoz, hogy dönts valaki ellen, vagy mellett. Aki erre nem áldoz energiát, az nálam felejtős. Nem rohanok.
2017. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem tudnak kommunikálni az emberek. A kapcsolatépítés az munka. Ha valaki ezt jól csinálja, akkor nem is igen volna ideje egyszerre több emberre koncentrálni, csak egyre.

Nem ilyenek ma az emberek. Ez az insta kultúra másról szól.

2017. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség a válaszolásba sem fektet energiát. Meg azért az sem mindegy, hogy mindig ugyanaz kezdeményezi-e a beszélgetést, ilyenek. Nem lehet ezt túlságosan leegyszerűsíteni.
2017. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

Nem csak társkeresőn, a való életben is ez megy :D

Múltkor leült mellém egy pasi az egyetemen és az alap ki mit tanul téma után sorra jöttek az interjúkérdések, halálra untam magam miközben róla mind emberről semmit nem tudtam meg :D


Valaki mondja már meg a pasiknak, hogy az interjúztatás meg az edzőteremről való beszélgetés nem minősül személyiségnek, köszi.


Ismerkedéskor persze, illik kérdezni pár alap dolgot, de igazából az a lényege, hogy érdekesnek találom-e a másikat mint embert, hogyan gondolkodik és ezek alapján hozzám illőnek találom-e, és ezt nem olyan kérdésekből fogom leszűrni, hogy mit tanul, mi a diplomadolgozati témája, hova jár edzeni és mi a kedvenc filmje :D

2017. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

"Valaki mondja már meg a pasiknak, hogy az interjúztatás meg az edzőteremről való beszélgetés nem minősül személyiségnek, köszi."


Te megmondtad az önmagad halálra unása közben?

2017. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Szóval elvárod, hogy a másik vigye a beszélgetést, de azért ne faggatózzon. Azt még kifelejtetted, hogy legyen egyedi, és tudjon mindig megnevettetni. Hát sajnálom, mi férfiak ilyen hulladékok vagyunk agyilag. Talán próbálkozz macskával!
2017. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért mert egyre nehezebb valakivel beszélgetni élőben, ez a sok kütyü elvileg azért van hogy az ISMERŐSEIVEL tudja tartani a kapcsolatot. Ha ismeretlenekkel beszélget akkor ez már egy páncél, magából nem akar senki kimutatni semmit csak ha tetszik a másik ezért mindenki kézdez csak. Biztos jártál már úgy hogy olyan emberrel beszéltél akin napszemüveg van és nem veszi le. Az is egy páncél a számára hogy ne tudj meg mindent róla egyszerűen kiszolgáltatva érzi magát. Imádok napszemüveget hordani, de szeretek beszélgetni. Így a szemüveg mindig fel és le. Már szereztem egy 25%-os védőképességü napszemüveget hogy ne kelljen fel-le veszegetni. Abban már látszik a szemem és bele lehet nézni-
2017. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6 A beszélgetést mindkét félnek kell vinnie. Ha ő a soros úgymond, és elvágja egy egyszavas válasszal, majd visszakérdez, ne én legyek már a hülye. Egy óvodás gyerekkel jobban el lehet beszélgetni, mint pár "felnőtt" férfivel. A "módszeres" ismerkedésen meg a mefelelési kényszeren kívül nem megy semmi. Semmi, ami eredeti lenne, vagy ötletes, vagy netalán azonos rangú félként kellene a másikhoz állni urambocsá'.
2017. okt. 31. 17:34
 9/22 anonim ***** válasza:
A társkeresőknek a neve ne tévesszen meg. Ott van a legkevesebb esély arra, hogy olyan embert találsz aki hozzád illik, feltéve ha nem egy buta, igénytelen, kommunikálni alig tudó jelentéktelen semmi vagy, mert akkor tök jó lehet akármilyen társkereső oldal, hiszen ilyenekkel vannak tele.
2017. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A legrosszabb ***** válasza:
Engem a metrón szoktak ilyen 60-70 éves nyanyókák megtalálni, nagyon rokonszenves lehetek nekik, mert 10-15 perc alatt még az üköreganyjuk életét is elmesélik, miközben folyamatosan kérdeznek mindenről, de nemigen esik le nekik, amikor egyszavas válaszokkal reagálok, vagy éppen arrébb oldalazok pár métert. Nem tudom, mit látnak bennem. Egy ideje fülessel közlekedek. Joggal.
2017. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!