Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a lányokkal ismerkedni? Miért szorongok ennyire a jelenlétükben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szorongok, félek a lányok társaságában igazán magamat adni és többnyire csendben el vagyok magamnak, sosem tudtam valamiért a lányokkal magamtól még barátkozni sem, de főleg azokkal a lányokkal nem tudok mit kezdeni, akik szimpatikusak nekem. Az ilyen lányok mellett még levegőt is alig merek venni. Mindig csak azon jár az eszem,hogy mit is akarok én tőle.


Csak álmodozom a nekem tetsző lányról, de a valóságban lépni sem merek, nem érzem méltónak magamat arra, hogy egy ilyen szép barátnőm lehessen.


Nagyon csendes,visszahúzódó és persze nagyon félénk is vagyok és ez is meggátol abban,hogy akár bárkivel is ismerkedjek. És persze ennek köszönhetően egyáltalán nem ismerkedem senkivel sem. Személyesen egyáltalán de még interneten keresztül sem.Mintha megakarnék felelni annak a lánynak aki szimpatikus nekem, de épp emiatt akkora teher nehezedik a vállamra, hogy lebénulok és nem merek semmit sem csinálni, egyszerűen meg sem merek szólalni és inkább elmenekülök amire egyáltalán nem vagyok büszke. És hiába szeretném egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmeimet.


Hogyan tudnék változtatni ezen a hozzáállásomon,hogy egy kicsit nyitottabb legyek?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. okt. 30. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert még kisfiú vagy. Majd ha férfivá érsz, jó lesz ez. Csak addig levarrják a jó csajokat :)
2017. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolj olyan lanyokon akik nem tetszenek (annyira). Ha mar megszokod a “szituaciot” menni fog az.
2017. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár én még két évvel idősebb. Éppen most is meg vagyok gátolva az ismerkedésben mert nem merem megszólítani aki tetszik. Tudom hogy mit veszítek de egyszerűen leblokkolok, nem megy. Azt szokták mondani tanácsnak, hogy kezeld őket emberként. Nekem ez nem segített de hátha neked fog. :D Sok sikert!
2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
44%
Ez azèrt van mert többnek hiszed őket, a valóságnál. Ne dőlj be a káprázatnak, a sminknek ès a ruhának, a szèpsègnek.
2017. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vok!Ezen nem lehet változtatni.
2017. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem sem sikerült változtatnom. Sőt, én túltettem magam azon, hogy ne merjem megszólítani őket, de akkor meg később ráztak le.
2017. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.


Inkább nem erőltetem az ismerkedést mert nem nekem való. Jobb lesz nekem egyedül.

2017. nov. 3. 06:51
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig csak azon jár az eszem,hogy mit is akarok én tőle. ... Csak álmodozom a nekem tetsző lányról, de a valóságban lépni sem merek, nem érzem méltónak magamat arra, hogy egy ilyen szép barátnőm lehessen."


Mondok egy meglepőt, mert látom, hogy nagyon nem veszed észre. Te azt hiszed, hogy isteníted a nőket. Valójában le se szarod őket. Olvasd végig miket írtál. Egyfolytában magaddal foglalkozol! Neked így, neked úgy, mit gondol rólad, mire vagy méltó. B4szki, hagyd abba a magadon gondolkodást és figyelj már oda arra a szerencsétlen lányra aki tetszik. Vagy még pontosabban figyelj oda bármelyik lányra. Sőt figyelj oda bárki másra, aki nem te vagy. Próbáld már megismerni őket, legyél RÁJUK kíváncsi, ne magadra. Magaddal már így is túl sokat vagy, azt látjuk.

2017. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha jóképü lennél a csajok lennének azok akik beszólogatnának neked és próbálkoznának nállad,mivel nem vagy jóképü,igy ha megszólitanád őket,akkor se kellenél nekik.
2017. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azt elfelejted, hogy pont nem ez jön le az írásából, hanem az, hogy még megszólítani sem meri a lányt. Odafigyelne ő rá, csak hát a félelem nem engedi. Ennyi.
2017. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!