Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az barátnőm óta nem nagyon ismerkedtem,inkább csak neten de azokból csak barátságok szövődtek.Az exem nagyot görbíttet az önbizalmamon.Hiába volt 2 éve,még mindig zárkózott vagyok,már nem vagyok olyan vicces mint régen,csak haveri társaságba tudom magam jól érezni.Kicsit olyan vagyok mint egy depressziós csak depresszió nélkül.Minden vágyam egy kedves,bohókás lány,de ilyennel alig találkozni,buliba eddig normális lányt nem ismertem meg,nem rég meg volt egy sikertelen randim,ami bár jó volt nem tudom még mindig mit rontottam el.Valahogy minden össze jön,csak egy kapcsolat nem.Az első kapcsolatom inkább ilyen netes kapcsolat volt egy érzelmileg labilis lánnyal,a második barátnőm akivel tényleg rendesen jártunk ő volt elég érdekes velem ami rajtam sokat rontott.
2017. okt. 30. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A társkeresőktől ne sok sikert várj. Legalábbis nekem nem volt. De neked hátha.
2017. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint én, csak lányba :D
2017. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!