Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy azért nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem sikerül ismerkedni mert nagyon rágörcsölök?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már barátnőt,egy olyan lányt aki az exem okozta sebeket is elfelejtetné.Ha utazok teljesen ismeretlen lányokkal szóba tudok állni,csak hát általában jó messze laknak.Neten szoktam inkább párkapcsolat téren ismerkedni,de lehet látszik az írásomon hogy rágörcsölők,kissé kétségbeesett ? Személyesen itt helyben még nem ismerkedtem,bulikba nem szoktam járni.
2017. okt. 23. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba, ha azt hiszed, hogy azzal megoldódnak a problémáid, ha barátnőt találsz. Előbb szedd össze magad és gyógyulj ki az exedből.
2017. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Belőle ki vagyok gyógyulva.
2017. okt. 23. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem sikerül ismerkedni, mert egy férfi számára nagyon nehéz.
2017. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá és menni fog.
2017. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz, akkor se fog menni, sőt akkor méginkább nem, mert ha nem teszel semmit, nem is érsz el semmit.
2017. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És pont azok a pasik írtak ide is, akiknek nincs senkijük... Na figyelj csak én nő vagyok, szivesen megmondom neked, hogy mire vágyunk.

Nem lehet, hanem biztos, hogy azért nem jön össze mert rágörcsölsz. Ismerkedni nem nehéz. Csak ne neten próbálkozz, mert az nem fog összejönni. Abszolút látszik az írásodon is, a kisugárzásodon is, ha kétségbeesetten keresel valakit. A kapcsolat nem létszükséglet. Ne érd be "valakivel". Ne valakit keress, hanem "ŐT". Mert mi nők azt is észrevesszük ám, ha nem kifejezetten mi érdeklünk, hanem csak az a cél, hogy legyen valaki. Ezért nem kell konkrétan kapcsolatot keresni. Csak hagyni kell, hogy valaki egyszer belépjen az életedbe és megtaláljátok egymást.

Mondok neked egy példát. Ha kimész egy virágos mezőre, és minden virágot egyesével letépsz, akkor nem fogod megtalálni azt az egy, különleges virágot aki neked való, és már értékelni sem fogod. Viszont ha csak sétálsz az utcán, és a parkban véletlenül megtalálod a legszebb virágot, amit valaha láttál, na az maradandó élmény lesz.

2017. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


De ez így lottó, szerencsejáték. Ha összejön jó, ha nem akkor "há' bocs ez nem jött össze".

2017. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ÉS??????

Ha nem jön össze akkor nem. A kapcsolat NEM létszükséglet. Ha valakivel nem jön össze, akkor nem ő való hozzád, ennyi. Miért kell ennyire kapcsolatfüggőnek lenni? Hogy lehet ennyi lelkibeteg ember ezen az oldalon istenem... Aki a boldogságot, az élet célját, értelmét csak a párkapcsolatban tudja megtaélálni, az egy beteg ember és kezeltesse magát. A szingliséget tudtommal nem bünteti a törvény. Az régen rossz kapcsolat, ahol azért vagyok vele, hogy legyek valakivel. Vagy azért mert csak ő írt vissza a 600 közül. Egy jó kapcsolatban egymás társai vagyunk külön élettel, önálló személyiséggel, akik szeretnek időt együtt tölteni. Nem pedig egymás pszichológusai meg messiásai, akik képtelenek funkcionálni külön-külön.

2017. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Jó, de az sem jobb, ha 60 évesen rájössz, hogy már 60 vagy, de még mindig nem volt senkid, szűz vagy és már túl öreg vagy, hogy ezen változtass. És mindezt csak azért, mert a szerencsére hagyatkoztál. Én láttam nagyon magányos embert aki kvázi ebbe is halt bele /folyamatosan elburjánzó alkohol és cigiprobléma/ (egész életében letört volt, hiába a vagyona ami volt neki, mert jól keresett). Sokra ment vele.

2017. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!