Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha már nem birok inni sem?

Figyelt kérdés

Sajnos már eljárt felettem az idő és igy 28 éves koromra már nem birom az alkoholt.


És az öszintét megmondva én szeretném kihasználni a fiatalságomat, és én is hazavinni lányokat szórakozóhelyekről, mint a szép fiúk.


Persze én hiába lakok közel az ún. bulinegyedhez, velem még palotába sem jönnének el a lányok, a szépfiukkal meg a bokorban is jó.


És mivel introvertált vagyok és 160-as IQ-m sincsen, hogy emulálni tudjam a helyes megnyilvánulásokat, igy marad az alkohol, hogy kicsit közlékenyebb legyek.


Nem arról van szó, hogy félek a nőktől, én csak a megaláztatástól félek, hogy megjegyzéseket kapok a furcsa viselkedésemre, mivel tényleg fogalmam sincs a legalapvetőbb szociális normákról sem. És a külsőm sincsen a segitségemre.


Lehet, hogy vannak jó tulajdonságaim, de csak olyanok, amik nem látszódnak elsőre, hanem még külön erőlködnöm kell, hogy el tudjam magam adni.


És hát beszéd nélkül ez igen nehéz.


És mivel már nem birok inni sem igy gyakorlatilag teljesen felesleges is probálkoznom, én nem hinném, hogy még akár egy mattrészeg és kanos lány is eljönne velem...a nőknek mindegy igazából, hogy a fiu be van állva vagy nincs, csak jól nézzen ki.


Én hiába probálkoznék józanul, nem vágná magát hanyatt senki.


És tényleg nem tudok inni, érzem, ahogy megiszok valamit, és rosszul vagyok. Mondjuk 1-2-3 sörig birom a dolgot, de már utána is érzem, hogy meg vagyok mérgezve.


Akkor mégis hol ismerkedjek nőkkel így?


2017. okt. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Neten..:)
2017. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Modeler ***** válasza:
Tudod van élet a kocsmán kívül is. Talán el kéne kezdened kibővíteni az érdeklődési köröd és az alapján ismerősöket/társat keresni.
2017. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az érdeklődési köröm kocka jellegu tehat ez noket nem vonz be


neten szedtem ossze a noim donto többségét

2017. okt. 30. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
" Kanos " lányok nem léteznek, max. transzfesztiták. Ezért nem jön össze. Most picsogni jöttél? Nem biztos, hogy arra kéne játszani, hogy mattrészeg kiscsajokat szedj össze. De ha arra keresed a választ, hogy lehetne jobban beállni, szedj antidepresszánst és arra gurítsd le a 3 sörödet.
2017. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
új érdeklődési körök...pl.
2017. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig vannak nerd/geek csajok, nem is kevesen.
2017. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy te 28 évesen azt hiszed csak alkohollal lehet csajozni/ ismerkedni. Veled egykoru vagyok, és úgy érzem máris kikerülnék a potenciális jelöltjeid köréből csak mert csak és kizárólag “egy bizonyos rétegre figyelsz”. Hahó ember! Nyisd már ki azt a kaput. Van élet más szinten is.
2017. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
en csak a gyors szexhezjutas lehetoseget akarom kihasznalni, ami masoknak adott
2017. okt. 30. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki a Kamaraerdei útra.... undorítóak vagytok ti pasik hogy ennyit tudtok.. részeg csajokat megdugni.. idióták..
2017. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!