Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a randipartneretekről kiderülne, hogy 24 évesen még teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Hogyha kiderülne a fent felvázolt dolog, akkor ti megszakítanátok az ismerkedést, vagy folytatnátok tovább.

Fontosnak tartom kiemelni, hogy reális képet mutatva mondaná el a srác az okait, nem önmagát sajnáltatva, és persze nem ezzel kezdené, csak a beszélgetésnél felmerülne a téma, és nem hazudna, hanem egyenes elmondaná ezt. Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. okt. 23. 20:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
4%
Háh, a 10-es megmondta a tutit! Minden más csak bullshit.
2017. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
29 évesen sem zavart a férjem tapasztalatlansága, sőt... örülök, hogy nem mért sosem máshoz, hogy együtt fedezhettük fel egymást és együtt alakítottuk ki a kapcsolatunk, később a háztartásunk és a házasságunk alapjait/szabályait. :)
2017. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 10-es, 5 éve vagyok kapcsolatban, együtt élünk, soha nem volt futó kalandom. Mégsem jönnék össze olyannal, akinek sosem volt még párkapcsolata. Párommal is beszéltünk már erről. Olyan problémákat vagyunk képesek megoldani ebben a kapcsolatban, amit az előzőekben nem tudtunk. Illetve nem is tekintünk már sok dolgot problémának, amit az előző kapcsolatunkban mondjuk még igen. Könnyebben kezeljük a külön töltött időt, kevésbé vagyunk "kapcsolatfüggők", mint mondjuk az első kapcsolatunkban. Illetve azt is tudjuk mostmár, hogy milyen ember illik hozzánk. Vissza lehet keresni, volt egy kérdés nem is olyan régen, ami pont erre irányult, hogy ki mit tanult az eddigi kapcsolataiból. Elég sok okos dolgot írtak sokan. De például szexuális téren is sokat számít a tapasztalat. Ha valaki tudja, hogy mit akar, mit szeret, mit nem szeret és társai. Vagy egyáltalán tudja, hogy hova nyúljon.

Arról már nem is beszélve, hogy egy tapasztalt ember határozottabb. Nem fél attól, hogy "jajj csak meg ne bántsam (valami kis apró baromság miatt)" vagy "jajj mi van, ha összeveszünk" és kétségei vannak csomó olyan dologban, ami nekem mondjuk egyértelmű lenne, és várnám, hogy megtegye ezeket.

2017. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

13: ez majdnem mind olyan dolog amit nem az előző kapcsolataidban tanultál meg valószínűleg, hanem egyszerűen csak felnőttél azóta, míg eleinte csak gyerekként próbáltál kapcsolatosdit játszani

szexben is mindenki más, ha új párod van úgyis meg kell tanulnod hozzá alkalmazkodni újra

amúgy 5 év azért nem olyan kevés, de várd ki a végét, nagy összegben mernék fogadni hogy nem lesz belőle még 5

2017. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ő az igazi, ez az első perctől mindkettőnknek nyilvánvaló volt, tehát 5 évnél sokkal több is lesz belőle. Mások jól működő párkapcsolatát azok szokták leszólni, akik igen csak megkeseredtek, és az övék nem működött. :)
2017. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

5 év után mások már házasok és a bőven a gyereket tervezgetik ha ennyire biztosak benne, csak mondom

bár lehet hogy te nem erre vágysz de akkor a ritka kevés kivétel között lehetsz

2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Mivel minden pénzünk ráment a házra jelenleg mindkettő hiú ábránd. Plusz karriert építünk mindketten. Addig nem szeretnék gyereket vállalni, amíg nem vagyok biztos benne, hogy vissza tudok majd jönni dolgozni olyan pozícióba, amibe szeretnék. 2 éve diplomáztam, nem a gyerek az elsőszámú terv most, szerintem érthető. Minden napos téma mindkettő, meg hogy milyen jó lesz majd 10-20 év múlva stb, de fiatalok vagyunk, nem hajt a tatár.
2017. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%
Engem csak az érdekelne hogy ha akkor találkozol a mostani lelki társaddal, amikor állításod szerint még tapasztalatlan voltál (és ő is) akkor is összejöttetek volna-e? Mert ha igen, akkor azzal gyakorlatilag elismered hogy a tapasztalat nem számít, ha meg nem akkor meg lehet mégsem akkora az összhang kettőtök között.
2017. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex terén szintén tapasztalatlanabb lányoknál lehet nagyobb sikered, mert nincs összehasonlítási alapjuk.:D

De most komolyan... aki ez alapján választ párt az az én szememben le is írja magát.

2017. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!