Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a randipartneretekről kiderülne, hogy 24 évesen még teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Hogyha kiderülne a fent felvázolt dolog, akkor ti megszakítanátok az ismerkedést, vagy folytatnátok tovább.

Fontosnak tartom kiemelni, hogy reális képet mutatva mondaná el a srác az okait, nem önmagát sajnáltatva, és persze nem ezzel kezdené, csak a beszélgetésnél felmerülne a téma, és nem hazudna, hanem egyenes elmondaná ezt. Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. okt. 23. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván senki sem tapasztalattal születik...
2017. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Kövezzetek meg, de nálam hátrány. Lehet én vagyok a rosszindulatú, de nekem már nincs kedvem tanárnéniskedni. Meg lehet figyelni, hogy mennyire más valaki az első kapcsolatában, és mennyire más pár kapcsolat után, mikor már tanult az előzőkben elkövetett hibáiból. Minden kapcsolatból tanul az ember, és annál "jobb" lesz a későbbiekben. Például a tapasztalatlan emberek általában nagyon idealizálják a kapcsolatot. Aztán pedig sokkal nehezebb velük, mikor jönnek az első problémák. Kicsit a szájába kell rágni mindent, tanítgatni, terelgetni, amihez nekem már nem lenne kedvem egy kapcsolatban. Meg persze a szexuális tapasztalatlanság is frusztrálna kicsit, mert idő kéne mire megtanulna mindent, addig meg nem lenne túl élvezetes.

De aki még nem élt hosszantartó, komoly kapcsolatokban, annak szerintem ez nem jelent nagy gondot. Vagy ha valaki abszolút odavan érted akkor lehet, hogy ez nem zavarná.

2017. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna. Inkább értékelném, hogy őszinte, és fel meri vállalni, nem kamuzik meg qrvázik.
2017. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Második válaszoló. Nem tartalak rosszindulatúnak, nem azért tettem fel a kérdést, hogy pozitív megerősítést kapjak, vagy hogy pátyolgassanak, hanem tényleg a lányok véleményére vagyok kíváncsi. Nyilván jobban örülök annak, ha valaki őszintén azt mondja, hogy nem zavarná, de mint mondtam, nem az ilyen kommentek gyűjtése a cél.

Nyilván van abban valami, amit leírtál, hidd el, én se így képzeltem el régebben, hogy ennyi ideig nem jön össze a lányoknál. Viszont a múlton változtatni nem tudok, ezért a jövőn próbálok, és ezért is volt most releváns a kérdés :)

2017. okt. 23. 21:14
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván a férfiak esetében minden hátrány, a nők esetében minden előny... mint rendesen :D
2017. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Az az élettapasztalat amit egységnyi idő alatt párkapcsolat alatt szerzel, az pontosan ugyanolyan mennyiségű élettapasztalatot jelent párkapcsolat nélkül is. Kőegyszerűségű emberi interakciókról van szó, amit jellemzően csak az egyszerű lelkű emberek nagyítanak fel.
2017. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
nem zavarna
2017. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Az élettapasztalat és a párkapcsolati tapasztalat még mindig két teljesen különálló dolog.
2017. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Örülnék, hogy őszinte velem, mert őszinteséggel lehet építeni a bizalmat.

Nem igazán értem, miért probléma, ha vki tapasztalatlan.


Attól még lehet kreatív.

2017. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

ez igazából csak azokat a lányokat szokta zavarni, akik átlag 2 évente mindig másba szerelmesek, a "komoly" kapcsolataik közötti időt pedig sima szexkapcsolatokkal/egyéjszakásokkal töltik ki

aztán puffogtatják hogy ők mennyi mindent tanultak a kapcsolataik alatt és hogy ez milyen fontos lenne mindenkinek, pedig valójában nem tanultak ők lófszt se, csak valamivel szépíteni kell a tényt hogy nem képes megmaradni hosszabb időn keresztül egy ember mellett, ergo feleségnek és családalapításra teljes mértékben alkalmatlan

ne az ilyenekre figyelj kérdező, egy normális lányt ez nem zavarna, maximum furcsállná ha egyébként bejössz neki, de nem befolyásolna semmit

2017. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!