Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt 30 körüliek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt 30 körüliek, és átlagosan keresnek (180-200 alatt vagy körül. Hogy mernek közeledni a nőkhöz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 13:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem unjátok még a h..lyeségeiteket, hogy NAPI szinten írjátok ki a fizetéssel kapcsolatos b..romságaitokat?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én még csak 30 vagyok, 32 évesen fejbe lövöm magam, ha nem lesz senkim.
2017. okt. 21. 14:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Kelet-Magyarországon ez nagyon jó pénz, ott aztán senkinek se lenne kisebbségi érzése egy ilyen fizutól. Budapest az más világ, ott már meg sem tudsz élni ennyiből, ha nem örököltél lakást.
2017. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Ilyet, hogy mid van, csak olyan nő kérdez aki vállalja hogy pénzért szétteszi a lábát.

Én pl meg szoktam kérdezni hogy mivel foglakozik, és nagyon örülök, ha pl hozzám hasonlóan tanár (ami a fent írt fizetést jelenti, én is 180-at keresek negyven évesen) vagy mondjuk tűzoltó vagy mentős mert ezek szexi foglalkozások, esetleg az építő iparban van, mert az meg kreatív. Igazából kevés olyan foglalkozás van ami nem jön be, többnyire a vállalkozók nem, mert az egy bizonytalan szakma ami első körben profitorientált, és ritkán szól másról.

Persze a legfontosabb maga az ember, akár bolti eladó akár mérnök. A tudás, tanulás nálam fontos, tehát jobban bejön az akinek van valamilyen végzettsége, vagy folyamatosan képezi magát, olvas stb. De csak azért mert én is ilyen vagyok. Ma, hazánkban ez a fizetés átlagos, és két ilyen fizetésből akár meg is lehet élni.

Viszont még soha nem sakkoztam mennyi lehet a fizuja, én ezt csak a saját szakmámról tudom kb eldönteni, fogalmam sincs, hogy mit keres pl egy tb ellenőr vagy egy hr-es vagy egy cipész.

2017. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarod te fejbe lőni magad, különben nem várnál ennyit ;). Nem kell ezen stresszelni. Ha kérdezik válaszolsz, ha érdekel visszakérdezel, hogy neki mije van. Nem kell ezen stresszelni. Ha valakinek nem tetszik, az úgyis megszakítja a beszélgetést.

31/f

2017. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként abból kellene kiindulni, hogy a nők sem keresnek többet. Szóval ez nem úgy van, hogy egy férfi csak 200-at keres átlagosan, míg a nők rendre 500-600-at.

Szóval elvárni mindent el lehet, de ugyan minek? Aki nem fullos plázacicákra hajt annak nem kell amiatt aggódni, hogy a munkájával kapott fizetés miatt nincs esélye egyetlen nőnél sem. Neked inkább a fejedben lehet a gond.

2017. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy ha ügyes vagy akkor ki tudsz menni külföldre. Rengeteg olyan nőt ismerek, akik szívesen kimennének, de nincs erre alkalmas párjuk. Tehát vagy nem beszél semmilyen nyelvet a pasija, vagy tutyimutyi ehhez, vagy egyáltalán nincs pasija. Ha anyagi problémáid vannak és nem vagy életképtelen, simán kimehetsz külföldre egy nővel, és akkor minden anyagi jellegű problémád megoldódik. Külföldön mindenki gazdag magyar szemmel nézve. Fél millió a minimálbér.
2017. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Az nem jutott eszedbe, hogy azért kérdezik meg, mi a munkád, mert kíváncsiak, mivel töltöd a napjaid jelentős részét? Vagy ez nem elég életszerű számodra? Sokkal reálisabb, hogy azért kérdezik, mert bankautomatát keresnek? Okos vagy.
2017. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#12, ez a mentalitás szerintem taszítóbb, mint a fizetésed.

A kedvesem fiatalabb, mint te, én meg kétszer annyi idős vagyok, és pont ennyi volt a fizetésem, amikor összeköltöztünk.

Úgy mertem közeledni hozzá- amihez a mi esetünkben tényleg kellett "merni", hogy volt valami szakmai levelezésünk, aztán egyre jobban kiterjedt, és 2200 email után arra jutott, hogy velem akar élni - és hát nemigen a pénzem miatt.

2017. okt. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyanítom, itt az a baj, hogy nőszámba csak a 10/10-es top macákat meg a max. 9/10-es átlagosnak csúfolt szép, csak természetes lányokat veszed. A környezetemben élő átlagos nők többsége a leírthoz hasonlóan vagy kevesebbet kereső férfiakkal jár...
2017. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!