Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek közeledni egyetlen egy lányhoz sem? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


18 éves fiú vagyok és bevallom őszintén még soha sem beszélgettem lányokkal. Ők nem keresték az én társaságomat és én sem az övékét. Ha van egy lány aki szimpatikus nekem és talán én is neki ( bár ezt nem igazán tudom eldönteni ) akkor egyszerűen nem merem megtenni az első lépést. Nem merek odamenni senkihez sem. Mindig az az érzés van bennem, hogy mit akarsz tőle te szerencsétlen, talál nálad egy sokkal jobbat, mit akarsz egy ilyen gyönyörű lánytól úgy is elhajtana és meg sem adom az esélyt arra, hogy megismerjük egymást mert már az elején elkönyvelem a kudarcomat és ez eltántorít az egésztől. Sajnos félek a nőktől. Mindig azon idegeskedem, hogy miről is beszélgessek vele és olyankor meg sem tudok szólalni, miről lehet egyáltalán egy lánnyal beszélgetni. Ez a hozzáállás köszönhető a rutintalanságomnak is. A lányok sohasem keresték az én társaságomat és én sem az övékét.



2017. aug. 12. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Dettó olyan vagyok mint te csak 10 èvvel idősebb!Èn feladtam.Be kellett látnom hogy ez nem megy.Inkább már elkerülöm a nőket.Amúgy is bonyolultak a nők.
2017. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha idősebb korodra totálisan lelki roncs akarsz lenni, akkor ne közeledj vagyis ne erőltesd ezt a témát. Jelek azt bizonyítják hogy rengeteg nő kizsigerel gerinctelen aljas módon bánik veled, és lehúznak. Nem érdemes. ami van energiád még azt másba fordítsd. Ezzel csak magadnak segítesz.
2017. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

Nah latod, az elso valaszolo az elrettento pelda. Senki nem fogja a csajokat hozzad vezetni, leelhetsz egy eletet ugy, hogy a felelmeid bortoneben fogsz elrohadni.


Quick guide

1.) epits onbizalmat, az elet mas teruletein

2.) beszelgess es szocializalodj sracokkal

3.) kezdj el beszelgetni idosebb nokkel

4.) beszelgess lanyokkal akik nem tetszenek

5.) beszelgess olyan lanyokkal akik tetszenek

6.) szolits meg egy idegen lanyt aki tetszik

2017. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!