Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szégyenlős lányhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szégyenlős lányhoz, hogyan lehet közeledni ha nem akarok nagyon rámenős lenni?

Figyelt kérdés

A lány nyári gyakorlatra jött a céghez ahol dolgozok. Nekem tetszik a lány, minden alkalmat megragadok, hogy beszégethessünk. Nem egy nyomulós típus, a társaival is ritkán kezdeményez beszélgetést. Amikor megszólítom nem kérdez-felelek, két szavas stílusban beszélgetünk.

Próbálok közeledni de azért nem akarok rámenős lenni...főleg a munkahelyen. Munkahelyen kívül pedig nem találkozunk. Tulajdonképpen annak a jelét szeretném látni, hogy én is szimpatikus vagyok neki.

Amúgy felvett ismerősnek a facebookon de nem írt semmit. Gondolkodom, hogy én írjak neki de nem tudom mit.



U.I: Csak tisztázni szeretném, hogy habár dolgozok, nem vagyok sokkal idősebb nála.


2017. aug. 18. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kama3-al
2017. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki, lehet kell neki egy kis idő, amíg meg tud nyílni előtted. Szerintem az ilyen lányoknál jó megoldás,ha előszőr neten keresztül "beszélgetsz" velük, mert akkor talán jobban elő tud jönni a személyiségük, mint élőben. EGyébként én is ilyen voltam (mondjuk sokszor még most is:D). Én azt szerettem, ha van egy kis felvezetés (levelezgetés,chat stb..), és utána már élőben is bátrabb az ember, és kommunikatívabb, mint hogy ismeretlenül kérdezz-feleleket játszol vele.

Hogy miről írj? Igazából szerintem mindegy.. Mivel ott gyakornok, ahol te dolgozol, megkérdezheted, h h tetszik neki ott, mi a benyomása a munkáról, el tudja-e képzelni ezen a pályán a jövőjét v mik a tervei.. Milyen volt a nyara (ne csak munkáról legyen szó azért), és bármilyen hétköznapi dolgokról- :)

2017. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj neki, mit veszíthetsz?
2017. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a munkátok során nem engedhetitek meg magatoknak a nyugodt beszélgetést, akkor én is azt javaslom,hogy írj neki. Az elején a szégyenlősebbek az interneten sokkal könnyebben megy a kommunikáás, mint szemtől-szeben.

Kérdezd meg tőle hogy telt/telik a hétvégéje? Vagy segíthetsz neki a gyakorlati naplójának, feladatának (ha van) a megírásában. Találj ki valami ürügyet, hogy beszélgethess vele. Átküldesz neki ezt meg azt, abból a célból,hogy fel tudja használni a gyakorlat során :)

2017. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!