Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, aki úgy érzi, félnek, tartanak tőle a férfiak?

Figyelt kérdés

Akár a szépsége, a határozottsága, a kisugárzása, stb. miatt. Többször olvashatók olyan cikkek, interjúk, ahol ismert celebnők panaszkodnak emiatt(legutóbb Radics Gigiről olvastam ezt). Jó, persze itt az "ijedtség" fő oka az ominózus nők ismertsége, nem feltétlenül a szépségük "riasztó".


Ezen felbuzdulva jutott eszembe a kérdés. Biztos vannak itt olyan nők, akik a mindennapi életben ilyesmit tapasztalnak a pasik részéről: messziről történő méregetés, bátortalanság, alárendelik magukat nektek, piedesztálra emelnek, bizonytalan, nem túl talpraesett viselkedés, stb...


Aki ilyen cipőben jár, hogy éli ezt meg? Mit gondol, mi okozhatja ezt, mi riasztja el a férfiakat, az esetleges udvarlókat? Hogy próbáltok tenni ez ellen?



2017. okt. 14. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy félnek, de nem igazán kezdeményeznek. Egy barátom egyszer azt mondta, hogy amíg nem ismert, nem igazán voltam neki szimpatikus, mert az hitte, hogy egy kö.cs,ög vagyok :D Pedig alapvetően kedves, vicces vagyok, csak hát nekem idő kell, amíg fel tudok oldódni, kívülállóak számára elég barátságtalannak és elérhetetlennek tűnök.
2017. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tőlem úgy tűnik, hogy sokan tartanak, nők is.

Ez persze nem azért van, mert olyan jól néznék ki, csak egyszerűen olyan komoly, jeges kisugárzásom van, hogy aki nem veszi a fáradságot, hogy megismerjen, ki sem nézi belőlem, hogy tudok viccelődni, szórakozni.


22/N

2017. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó,én is többször megkaptam már, hogy félnek tőlem ( nők és férfiak egyaránt). Általában azt mondják, túl kemény és határozott vagyok, a humorom is pasis. De aki jobban megismer, rájön, hogy amúgy érzékeny lélek vagyok én is, csak ezt az alap csajos rinyálást, finnyáskodást,játszmázást kerülöm.
2017. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én csak ilyen nőkkel találkozok már tíz éve... :)))

42f.

2017. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Velem általában mindig az van hogy csak szemezgetnek/ néznek de még eddig senki nem jött oda. PEdid próbálok többet mosolyogni stb. Átlagosnak tartom magam de aztán meg lehet hogy benéztem mert csak azért néznek meg mert nem láttak még ilyen csúnya teremtményt. Sose lehet tudni. Ezért aztán a kis lelkemnek jót tesz ha azt hiszem hogy azért nem jött meg senki oda mert félnek😂

Bár ha belegondolok az arcom alapbeállítotsaga egy kissé szomorkás szóval ha nem figyelek rá és nem nevetek akkor olyan szomorúnak/unottnak tűnök. Lehet ez is egy ok.

2017. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én. Borzasztó természetem van sajnos, menekülnek tőlem. Nagyon fáj, de próbálok ellene tenni. Bár úgy hiszem, 29 évesen már ugyan mindegy, valószínűleg nem találom meg a párom és gyerekem sem lesz. Ezért nem teperek, csak sodródok az árral. Aztán lesz, ami lesz. :)
2017. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!