Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki a FB-on nem mindig csak a jó dolgokat posztolja, hanem arra is szokott utalást tenni, ha éppen hullámvölgyben van?

Figyelt kérdés

Láttam már több ilyet volt osztálytársaknál, munkatársaknál mostanában. Volt, aki egy szomorú idézettel jelezte a külvilág felé, hogy a barátjával éppen fasírtban vannak, és persze záporoztak a kommentek, hogy "mi van veletek, olyan jól megvoltatok eddig" és hasonlók. Volt, aki egy szomorú témájú zene klipjét illesztette be, szintén magánéleti problémák miatt.


Ti szoktatok ilyet csinálni? Úgy gondolom, nem csak a csupa szépet és a jót kell közzétenni, természetes, hogy vannak az életünkben nehezebb periódusok - és ha ezeket esetleg nem posztoljuk, a kollégáink, barátaink, rokonaink a szomorú ábrázatunkból úgyis levágják, hogy gond van.



2017. okt. 13. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére nem szoktam hullámvölgyben lenni, amúgy meg semmit nem posztolok fb-n...
2017. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Régebben volt rá példa. Ma már kevesebbet posztolok Facebook-ra. Más közösségi oldalakon aktívabb vagyok, de ott nyilván nem az összes ismerősöm követ, hanem csak akit tényleg érdekel.


22/N

2017. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az ilyen szánalmas. Akkor is ezt gondoltam, amikor nem volt facebook, és az illető csak sóhajtozott, de nem mondta el, mi baja, csak azt várta, hogy körbeudvarolják.


A kivétel az, ha meghal valakijük és lecserélik a profilképüket. Akkor tudod, hogy kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy csetelgessenek.

2017. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Úgy gondolom, ilyet az értelmileg visszamaradottak csinálnak.


(Bocs, de ez a véleményem. Értelmes embert én pl még nem láttam facebookon sírós idézetet, vagy érvágós yútúb videót kitenni. Külön felcsesz ha valaki attention whore-kodik. Szóval az értelmi szintet tükrözi a dolog.)

N

2017. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen felesleges orszag-vilag elott panaszkodni. A panaszkodas tipikus magyar szokas.
2017. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem szeretek nyilvanosan hisztizni es szerintem is szanalmas aki ezt teszi.
2017. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is szánalmas. Még a jókat sem szoktam mindig megosztani. Csak az olyan szenny emberek szeretnek rosszat megosztani (elhagyott a pasim, eltört a lábam) akiknek abból áll az életük hogy lesik eppen melyik FB ismerősük sajnálja meg őket..

Eleve nem tartom semmire sem azokat akik életük minden pillanatát kiteszik, mikor szarnak, mikor esznek stb..

2017. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nyomoromat (ahogy a boldogságomat sem) nem osztom meg a nagyérdeművel. Egyrészt sebezhetővé tesz, másrészt, őszintén kit érdekel már egy ponton túl h X nevű ismerőse 15.jére szakított és békült ki Y nevű barátnőjével vagy h elment a kutyája, akit egyébként sosem láttál , mert csak fb ismerősök vagytok? Uez a helyzet h ha vki fb-ra tesz ki gyászjelentést. Nem arról van szó h ciki szomorúnak lenni, hanem h vki ezzel akarja elérni h sajnálják és együtt érezzenek vele. A legjobb barátaim tudják h mi történik a magánéletemben, a többi 100-500ismerősre viszont nem tartozik.
2017. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagymamám halálakor tettem közzé idézetet, kábé egy éve. Akkor is azért, mert szívem szerint írtam volna a dühömről egy oldalas kisregényt - gondatlanságból elkövetett emberölés, és mivel sokan ismerték, gyorsan felkerült oda is a hír. És mindenki csak sajnálkozott, meg nyomta a jobb helyen van rigmusokat. Míg a gyilkosát simán elengedték, mert jajszegény (és ez azóta sem változott, a tárgyalást csak húzzák-halasztják).

Nos, akkor megírtam az oldalas kisregényemet, aztán rájöttem, hogy ilyesmit nem akarok közzétenni. Túl személyes. Helyette került ki egy olyan idézet, ami kifejezte az akkori hangulatomat.

Azóta nem volt hasonló.


Zenéket szoktam posztolgatni, de nem ilyen célzatos jelleggel, hogy "utálom a pasimat, jöhetnek a szakítós számok", ezt gyerekesnek tartom. De a zenék mindig a hangulatomhoz passzolnak, amiket megosztok.


Egyébként szerintem pont ugyanolyan gáz, aki ennyire nyilvánosan éli meg a negatívot, mint aki a cukormázat osztja. Ez tényleg csak arról szól, hogy valaki kérdezzen már rá, mi baja, panaszkodni akar...

2017. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam semmit posztolni facen. 1-2 évente változtatom profilképet és ennyi. És nem azért mert nincs magànéltem hanem mert úgy gondolom hogy a szomszéd Piri néninek semmi köze ahhoz hogy én hogyan élem az életem hogy mikor hol eszek nyaralók vagy veszek össze a barátommal. És szerintem másoknak is ezt kéne tennie. A pofámról a bőr is lesülne ha még sajnáltatnám is magam ....de ez mind csak olyan emberek teszik akik vágynak a feltűnésre. Normális emberek a messengeren leírják a bajaikat örömeiket a barátaiknak.
2017. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!