Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, aki úgy érzi, félnek, tartanak tőle a férfiak?

Figyelt kérdés

Akár a szépsége, a határozottsága, a kisugárzása, stb. miatt. Többször olvashatók olyan cikkek, interjúk, ahol ismert celebnők panaszkodnak emiatt(legutóbb Radics Gigiről olvastam ezt). Jó, persze itt az "ijedtség" fő oka az ominózus nők ismertsége, nem feltétlenül a szépségük "riasztó".


Ezen felbuzdulva jutott eszembe a kérdés. Biztos vannak itt olyan nők, akik a mindennapi életben ilyesmit tapasztalnak a pasik részéről: messziről történő méregetés, bátortalanság, alárendelik magukat nektek, piedesztálra emelnek, bizonytalan, nem túl talpraesett viselkedés, stb...


Aki ilyen cipőben jár, hogy éli ezt meg? Mit gondol, mi okozhatja ezt, mi riasztja el a férfiakat, az esetleges udvarlókat? Hogy próbáltok tenni ez ellen?



2017. okt. 14. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Tőlem mindenki fél. :(
2017. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Tőlem félnek a férfiak. Egyszer egy férfi azt mondta nekem, hogy simán kinézné belőlem hogy elkövetek egy tömeggyilkosságot.
2017. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Egy szép lánytól sem tartanak a pasik. Ezt csak azok a csúnyácskább lányok hiszik, akik nem képesek elfogani, hogy nem szépek, és ezzel magyarázzák, hogy nem nyomulnak rájuk a pasik. Az említett celebektől csak a celebségük miatt tartanak, nem a külsejük az oka.
2017. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Esetleg a rondaságomtól, igen attól tarthatnak...
2017. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Ezt inkább azok a nők szokták mondani, akik -mondjuk úgy- nem számítanak éppen főnyereménynek, ezért a férfiak inkább kerülik.


Emellett a legtöbb férfinek azért egészséges értékítélete van, tisztában van, hogy hiábavaló próbálkozás lenne egy olyan nőnél kezdeményezni, aki rengeteg férfi közül választhat, nyilván nála sokkal jobb férfiak közül is. Ez nem félelem kérdése, hanem egy kínos, kurdarcos helyzet tudatos kerülése, ami valahol teljesen normális.

2017. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Maximum azoktól a nőktől tartanak, akik játsszák a jégkirálynőt. A szépsége, a határozottsága miatt biztosan nem, kisugárzás pedig nem létezik.
2017. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Te még a kisugárzás létezését is kétségbe vonod? Elég karakán vélemény...
2017. okt. 14. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész rosszul van kommunikálva. Radics Gigi esetében sem magától Gigitől félnek, hanem az ismertségét nem tartják sokan vonzónak. Nemtől függetlenül, szerintem nem sok olyan "átlagember" létezik, aki hosszútávon tolerálni tudná, hogy a párja (és vele együtt néha ő is) kamerák kereszttűzébe kerül.


A túl határozott nőktől sem félnek a férfiak, csupán nem jön be nekik, nem találják vonzónak (akkor sem, ha egy igazi bombázó). Tehát nem félnek tőlük, csupán nincs meg a vonzalom.

2017. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mondták már, hogy elérhetetlennek tűnök, bár leginkább azért, mert sokak szerint jól nézek ki de új helyzetekben nagyon visszahúzódó vagyok - újabban azért szerencsére kevésbé.
2017. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány barátom ilyen.


Gyönyörű nő, de gyakorlatilag a normális férfiak egyike sem mer odamenni hozzá, mert mindenki azt gondolja, hogy esélye se lenne.


Akik mégis, azok gyakorlatilag 100%-ban azok, akik bármelyik nőhöz odamennek, és nem igazán akarnak szexen kívül mást.



Ő úgy reagálta le, hogy évek óta egyedül van.

2017. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!