Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 25 éves csajnak már kapuzárási pánikja van, míg a legtöbb férfinak még 35 évesen sincs egyáltalán?

Figyelt kérdés

Rengeteg 25 éves lány már parázik, és azon kattog, hogy úr isten mi lesz ha vénlány maradok, és mindenáron keresni akarnak már egy komoly kapcsolatot amiből lehet valami hosszútávon.

A férfiaknál meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. Azt gondolják még 35 évesen is, és egymásba is azt súlykolják, hogy:

-jaj, még bőven ráérsz

-még előtted áll az élet

-fiatal vagy még megállapodni, a mai világban

-most fog még csak beindulni igazán a csajozás, hisz már van verda, iPhone, jó fizu, egzisztencia, most váltunk csak igazán férfifá

-örülj neki, hogy nem vetted el annak idején azt a hülye p*csát, akkor már elvált lennél gyerekkel és fizethetnéd a gyerektartást, de így mindenben szabad a pálya

-a mai világban egy jó 10-15 év korkülönbség nem pálya, egy 20-25 éves csaj is simán kivitelezhető, friss ropogós husi


Ez meg ehhez hasonló gondolatok vannak a fejükben.

Ti is ezt tapasztaljátok? Miért van ez?


2017. okt. 12. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Te írtál privit erről egy kérdés után, ugye? ;)

Megint fordítva ülsz a lovon.

Semmi baj nincs a 25 éves nőkkel. Én még csak most érzem azt, hogy végre felnőtt nő lettem. Kezd beindulni a karrierem, sok olyat megengedhetek magamnak, amiről diákként csak álmodtam. Lett stílusom, lekoptak rólam a kamaszos allűrök, most érzem azt, hogy nem "lány", hanem "nő" vagyok.

Most értem meg arra is, hogy komoly kapcsolatom legyen: első összeköltözés, közös tervek házasságról, gyerekről, családi házról. Már csak évek kérdése. XD


A "pánikolást" inkább a pasikon látom. Akik még csak 35 évesen jutnak el oda, hogy tud venni egy szutyok telefont részletre, egy használt autót hitelből, meg ki tudja venni az első albérletet. És miközben azzal áltatja magát, hogy ez a normális, hogy 35-40 éves korra sikerült felnőni, 18-25 éves lányok után kajtatnak. Egyrészt mert ezekkel a lányokkal vannak azonos életszakaszban. (Most repültek ki, befejezték a fősulit, végre nem anya hozta be a reggeli kakaót). Másrészt azt azért érzik, hogy egy velük egyidős nő már kifutott a családalapításra ideális korból. Mire összejönnek, együtt élnek egy kicsit, és belevágnak a családalapításba, az is legalább 3-5 év, tehát 38-45 évesen jutnak el oda, hogy kézbe vehetik az első gyereket. Vagy még később: nagypapa korban.


Ezzel "csak" annyi a bajom, hogy a nevelőapám most 39 éves. Nekem nem kell egy apámmal egyidős pasas!

Azért van nevelőapám, mert édesapám 56 évesen elhunyt. :( Soha nem volt baja, sportolt, se magas vérnyomás, se semmi. Egyszerűen összesett a munkahelyén és vége.

Nekem ezért sem kell öreg pasi! ÉN nem akarok ott maradni özvegyen egy 10 éves gyerekkel!

Az szép és jó, hogy 45 évesen is tud még egy férfi gyereket csinálni. De fel is kell nevelni!

Az, hogy "MÉG" tud gyereket nemzeni: olyan szánalmas.

Egy 16 éves is tud. Vagy egy 26 éves. Csak egy 26 éves fel is tudja nevelni és megéli, hogy unokája születik!


Egy 25 éves lány épp csak ott tart, hogy végre nő. Eszébe sincs kapuzárási pánikolni. XD

A 35 éves pasik viszont igen! Tudod, pont az jellemző a férfi kapuzárási pánikra, hogy költekezni kezd, úgy tesz, mintha kamasz lenne, és nem középkorú, és tinikorú lányok után ácsingózik, mert a vele egyidős nő "túl öreg". XD

Icipici kettős mérce, hogy egy 35 éves nő túl öreg, sőt már egy 30 éves is. De egy 35 éves férfi épp csak elkezdett élni. XD


Régen is 40 körül tört ki a férfiakon a kapuzárási pánik. Csak akkor feleség és két kamasz gyerek mellett vett egy sportkocsit és kávézni hívogatta a titkárnőjét. A "mai férfiak" csupán abban különböznek, hogy 40 évesen még sehol se tartanak. Nekifutásból elrohant mellette az élet, ráncos, elkezdett kopaszodni, lankad az ábórc ;). És közben kétségbeesetten győzködi a külvilágot, hogy még csak csikó korban van, előtte a lehetőség, most van a legjobb korban.


Csakhogy tíz év múlva az osztálytalálkozón már nem lesz ott mindenki. Mert 50 éves kortól drasztikusan nő a férfiak halandósága.

Erre akartok ti 40 évesen családot 20 éves lányokkal. Pfff...

2017. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 Ez mekkora volt :D

Kapni fogsz érte szerintem amúgy... Tudod, az igazság csúnya és fájdalmas dolog.

De amúgy egyet értek minden szóval ;)

2017. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#7es nem az önállókra gondolok,hanem akik anyuci apuci pénzéből élnek max valami gagyi diàkmunka heti 20órában bulizni meg extra kiadásokra!!
2017. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 35 éves férfiaknak már fel sem áll rendesen.
2017. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Legalább lennél tisztában a fogalmakkal kérdező....

25 éves egyedülálló nőkre még véletlenül sem mondható.

2017. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
mi 35 évesen kezdtük ne viccelj és napi 5ször csináljuk. Barátom 35 én meg 32 elsők voltunk egymásnak és most azt mondom ez volt a legjobb döntés az életemben, hogy előtte nem jöttem össze azokkal akik adódtak nekem, pedig sokszor nehéz volt..
2017. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!