Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideje van egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje van egy normális férfinak kiélni magát és egzisztenciát építeni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a nőknek jóval kevesebb. Tehát 30-32 korig már meg kell, hogy találják azt a férfit akivel családot akarnak alapítani mert 35 éves kor fölött már kockázatosabb a gyerekvállalás genetikailag, legalábbis a nőknél. A férfiaknál úgy olvastam csak 50 éves kor fölött jöhet egyáltalán szóba a spermák minőségének romlása, akkor is csak ha erős dohányos volt és egészségtelenül élt világ életében. Ez van elméletben.

De engem most a gyakorlati része érdekel, hány éves kor az, amikor egy férfi még nem számít idősnek a családalapításhoz? Mennyi ideje van kiélni magát egy férfinak, és egzisztenciát építeni, 35-40 éves koráig belefér?

És kiélés alatt most nem azt értem, hogy mindenkit megkefélni aki éppen akad, hanem hogy több nővel is ilyen éves vagy több éves szintű kapcsolatot létesíteni, nem úgy mint a bolond, hogy az első komolyabb nőt elvenni feleségül, mint az előző generáció, aminek a 70%-a válással végződött. Egész egyszerűen mert régen éretlenül, tapasztalatlanul és felelőtlenül házasodtak már huszonévesen, és ez lett belőle. A legtöbb gyerek család nélkül nőtt fel, és a családban felnőttek nagy része is rossz családi mintát látott, mert ugyan nem váltak el a szülei (anyagi okokból, vagy lelki gyengeségből) és inkább benne maradtak egy boldogtalan, kihűlt, vitákkal teli hideg házasságban.

Na most én nem akarok erre a sorsra jutni. Férfiként mennyi időm van kitapasztalni, hogy milyen nő illik hozzám egy egész életre? 30-35-40 év? (normális értékrendű férfiról beszélünk)


2017. okt. 12. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Úgy is építhetsz egzisztenciát, hogy már van barátnőd. Ha ilyen kötött lenne a sorrend, akkor tartalmatlan lenne az élet... Az események általában egymás mellett történnek.


Egyébként 40 évesen szerintem még nem vagy elkésve, de azt is vedd figyelembe, hogy hiába nemzel még 50 évesen is egészséges gyereket, ha nem tudsz sokáig mellette maradni.


22/N

2017. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem értelmes férfi nem épít egzisztenciát azért, h jövőbeli nőnek csak bele kelljen tennie a sejhaját.


Építs úgy, hogy már melletted van egy olyan nő, akiért érdemes, és úgy együtt.

2017. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Ez így hülyeség. Kitapasztalsz mondjuk 10 nőt, és 40 évesen azt mondod, hogy hoppá, mégis a harmadik illik mellém?

Szerintem 30-35 között, mindkét nemnél.

2017. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, csak egy dologba kötök bele: És ki akar egy 35 éves nővel (első) gyereket? Egy 40-50 éves férfi?


Apukám 33 évesen vette el az akkor 25 éves anyukám és akkor már úton volt az idősebb tesóm.

2017. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy normális értékrendű férfi korban nagyjából hozzá illő nőt keres, és ez a szűk keresztmetszet. Tehát ha a nőnek 30-32-t írtál, akkor 35-37.

Bár igazából én ezt már nem tartom teljesen ideálisnak, mert ha a nő 35 körül van, akkor nagyon könnyen megeshet, hogy problémák adódnak a termékenységgel. Szerencsésebbnek találom, ha az első gyereket 30 körül vagy korábban szüli. Ráadásul ha meggondoltan és felelősséggel akarsz gyereket vállalni, akkor az legalább 3 év a kapcsolat kezdetétől. Így meg már a pasinak is meg kell állapodnia 32 éves korára.

Egyébként ismerősi körben (átlagos, normális értékrendű emberek :) ) pont ezt láttam, átlag 29 évesen esküvő és 30 évesen gyerek, max 1-2 év korkülönbség.

2017. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

"mert ha a nő 35 körül van, akkor nagyon könnyen megeshet, hogy problémák adódnak a termékenységgel. Szerencsésebbnek találom, ha az első gyereket 30 körül vagy korábban szüli. "


Ezzel full egyetértek.


De rengeteg olyan kapcsolatot látok a mai napig (bocs, nem budapesti értelmiségi körökben mozgok csak), ahol a nő fiatalabb 5-10 évvel, de úgy hogy a férfi 30-35 az első gyerek idején. Nekem pl egy 24-28 éves nővel bőven semmi gondom nem lenne akkor sem, ha én 35 vagyok.

2017. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

30-32 éves korig.

Aki addig nem találta meg a párját, az jó eséllyel nem is fogja. A végén egyszerűen összejön valakivel, hogy ne legyen egyedül. Aztán gyorsan családot alapítanak, hogy ne maradjon ki az se.

Aztán 3 év múlva elválnak, mert a nagy kiélés közben azt szokták meg, hogy egy kapcsolatban csak a kezdeti fellángolás működik, utána jön a váltás. Az első szürke hétköznap után elkezdenek kifelé tárolni, mert nem boldogok.

Ennek a nagy kiélés-mániának nem sok értelme van. Mintha azt hinné valaki, hogy ha egy alkoholista minden nap más piától rúg be, akkor le fog állni az ivással.


Egzisztenciát építeni is "illik" 30 éves korra. Ha nem sikerül, akkor ez se fog összejönni, kár erőltetni.


Ráadásul 30 alatt néznek ki a legjobban a pasik is, akkor érnek szexuálisan a csúcsra, amikor a jó külső és a tapasztalat is adott. Onnantól lefelé vezet az út, és a tapasztalat nem pótol mindent.


40 éves korban egy pasi is 40 éves. Ennyi. Nem sok fiatal nőnek van gusztusa hozzá. Mindenesetre kevesebbnek, mint ahány középkorú pasi vágyik friss húsra. Újból előjön a régi nóta: csak a legjobb, abszolút top 10%-nak jut fiatal nő, a többiek maradnak egyedül, vagy válogatnak az elvált 40-es nők közül.

2017. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem egy normális értékrendű férfi korban nagyjából hozzá illő nőt keres, és ez a szűk keresztmetszet."


Abból egyrészt nem nagyon lesz már egy 3-4 gyerekes nagycsalád, ha mondjuk valaki azt akar. Másrészt pedig csak azért mondod ezt, mert te magad is későn akarsz gyereket és félsz hogy nem tudsz 30 felett 30-35 éves férfit a hálóba fogni.


Mitől lesz normális értékrendű egy 33 éves férfi, hogy neki 32 éves nője van és mitől nem lesz ugyanaz a 33 éves férfi normális értékrendű, ha 26 éves nője van?

2017. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon ismerek olyat, hogy valaki 33 évesen 32 éves nőkre vadászik. Speciel egyet sem. Aki 33 éves, az pont 20 körüli nőkre vadászik. Egy 32 éves nőre manapság a 40 feletti elvált pasik hajtanak, akiknek nem ritkán gyerekük is van, csak elhagyták és "új életet kezdenek", úgy hogy a minimál gyerektartást is alig fizetik...
2017. okt. 12. 17:14
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

8#

Fordítva!

25 éves nő vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy 33 éves férjem legyen. Ha nagyon jól tartja magát, akkor még talán. (És nem, nem egy Adonisz minden ennyi idős férfi, a kis hájas derekával és a ritkuló hajával!)

Azt inkább már csak nevetségesnek tartom, amikor 40 körüli papák legyeskednek körülöttünk, és mindezt akkora arccal, mintha még hálásnak is kéne lennünk, amiért így leadták az igényeik. Pedig kaphatna 15 évest is! XD

40 fölötti meg egyenesen undorral tölt el. Főleg úgy, hogy a többség úgy néz ki, hogy a 47 éves anyám röhögve hajtaná el. Mellé se állhatnak! És közben meg pöffeszkednek a bulikban, lóbálja a kocsikulcsát, a mobilját, meg lengeti a húszezrest, mintha attól jobb teste lenne, elmúlnának a ráncai, vagy képes lenne egymás után 4-5 menetre. XD

Legfeljebb pár kiskorú repedtsarkút tudnak felcsípni, akit már az lenyűgöz, hogy tud neki vodkát venni a Tescoban. XD

2017. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!