Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideje van egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje van egy normális férfinak kiélni magát és egzisztenciát építeni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a nőknek jóval kevesebb. Tehát 30-32 korig már meg kell, hogy találják azt a férfit akivel családot akarnak alapítani mert 35 éves kor fölött már kockázatosabb a gyerekvállalás genetikailag, legalábbis a nőknél. A férfiaknál úgy olvastam csak 50 éves kor fölött jöhet egyáltalán szóba a spermák minőségének romlása, akkor is csak ha erős dohányos volt és egészségtelenül élt világ életében. Ez van elméletben.

De engem most a gyakorlati része érdekel, hány éves kor az, amikor egy férfi még nem számít idősnek a családalapításhoz? Mennyi ideje van kiélni magát egy férfinak, és egzisztenciát építeni, 35-40 éves koráig belefér?

És kiélés alatt most nem azt értem, hogy mindenkit megkefélni aki éppen akad, hanem hogy több nővel is ilyen éves vagy több éves szintű kapcsolatot létesíteni, nem úgy mint a bolond, hogy az első komolyabb nőt elvenni feleségül, mint az előző generáció, aminek a 70%-a válással végződött. Egész egyszerűen mert régen éretlenül, tapasztalatlanul és felelőtlenül házasodtak már huszonévesen, és ez lett belőle. A legtöbb gyerek család nélkül nőtt fel, és a családban felnőttek nagy része is rossz családi mintát látott, mert ugyan nem váltak el a szülei (anyagi okokból, vagy lelki gyengeségből) és inkább benne maradtak egy boldogtalan, kihűlt, vitákkal teli hideg házasságban.

Na most én nem akarok erre a sorsra jutni. Férfiként mennyi időm van kitapasztalni, hogy milyen nő illik hozzám egy egész életre? 30-35-40 év? (normális értékrendű férfiról beszélünk)


2017. okt. 12. 16:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

8:

"Abból egyrészt nem nagyon lesz már egy 3-4 gyerekes nagycsalád, ha mondjuk valaki azt akar. Másrészt pedig csak azért mondod ezt, mert te magad is későn akarsz gyereket és félsz hogy nem tudsz 30 felett 30-35 éves férfit a hálóba fogni. "


Én spec 25 évesen szültem, szóval ez nem jött be.

De amúgy is az egész válaszom arról szólt, hogy szerintem inkább korábban kellene gyereket vállalni, mint az utolsó pillanatban... nem világos hogy lehetett ezt félreérteni.

2017. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vállalnék gyereket 50 éves embernek, tojok rá, hogy milyen a spermája....

Mondjuk én eleve velem egykorú párt akartam mindig is (+/- 3 év)

Meg én annak a híve vagyok, hogy együtt építsük fel a közös egzisztenciánkat, meg közösen éljük ki magunkat.


VISZONT a mai világ szépsége, hogy sokfélék az emberek, és elég szabadok vagyunk. Ha akarsz, 70 évesen is találsz csajt, aki összejön veled.

Csináld azt, amitől te jól érzed magad.

2017. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, 8 éve együtt a most már férjemmel, tehát végülis kb. idejében találkoztunk, ha az itteni válaszokat tekintem alapnak. Még úgy 2 hét van vissza, és megszületik a lányunk. Teljesen problémamentes a terhességem, egészségesek vagyunk mind, de lehet, hogy mégis inkább 25 évesen kellett volna szülnöm,(igaz, akkor nem nagyon volt hova meg mire) mert most meg már "kockázatos". :D Agyrém. Még ha 45 éves nőkről lenne szó, persze. Sőt, 2-3 év múlva sem biztos, hogy bevállaltam volna, de most? Semmi akadálya, még orvosilag sem.
2017. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!