Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 25 éves csajnak már kapuzárási pánikja van, míg a legtöbb férfinak még 35 évesen sincs egyáltalán?

Figyelt kérdés

Rengeteg 25 éves lány már parázik, és azon kattog, hogy úr isten mi lesz ha vénlány maradok, és mindenáron keresni akarnak már egy komoly kapcsolatot amiből lehet valami hosszútávon.

A férfiaknál meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. Azt gondolják még 35 évesen is, és egymásba is azt súlykolják, hogy:

-jaj, még bőven ráérsz

-még előtted áll az élet

-fiatal vagy még megállapodni, a mai világban

-most fog még csak beindulni igazán a csajozás, hisz már van verda, iPhone, jó fizu, egzisztencia, most váltunk csak igazán férfifá

-örülj neki, hogy nem vetted el annak idején azt a hülye p*csát, akkor már elvált lennél gyerekkel és fizethetnéd a gyerektartást, de így mindenben szabad a pálya

-a mai világban egy jó 10-15 év korkülönbség nem pálya, egy 20-25 éves csaj is simán kivitelezhető, friss ropogós husi


Ez meg ehhez hasonló gondolatok vannak a fejükben.

Ti is ezt tapasztaljátok? Miért van ez?


2017. okt. 12. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
A biológia meg az értékválság következménye.
2017. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Csak álmodnak, hogy 35 évesen 20 éves barátnőjük lesz.

nem teljesen értek egyet a kérdéssel. A legtöbb lány nem akar 25 évesen férjhez menni és családot.

2017. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy férfinek 35 felett is lehet gyereke. Egy nőnek már nem biztos. De ezt tényleg magyarázni kell?
2017. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
csomó nő nem is akar férjhez menni, papír ide vagy oda, nem ez a lényeg szerintem sem. És gyereket se akar mindenki, aki akar és kapuzárást érez nő azt 40 felé közeledőknél tapasztalom, van több ilyen ismerősöm.
2017. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Bárcsak igaz lenne kèrdező!!! 28 èves korukig kislányok manapság, van aki addig űl az egyetemen 3bsc 2 msc csak hogy ne kelljen felnőni!
2017. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
5ös vagyok...ja ès 30fölött ha majd lesz karrierje akkor áll meg egy pasi melett gyerek az 33-35körűl. Aztán csodàlkozik , hogy nehezen regeneràlódik a teste szülès után!
2017. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért, aki egyetemre jár, az nem lehet felnőtt? Az összes egyetemre járó nőismerősöm külön él és saját magát tartja el...
2017. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes,én nem tapasztalom ezt.
2017. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Persze apa pénzéből....
2017. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Én nem igazán tapasztalom ezt. Társkeresőn ugyanúgy nem írnak vissza a 25 de a 30 éves nők sem, én viszont már megállapodnék 24 évesen.
2017. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!