Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom elhinni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni, ha tetszem egy lánynak miért gondolom azt, hogy ez nem lehet igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok


19 éves fiú vagyok és még soha sem volt párkapcsolatom. A lányokkal soha sem beszélgettem így sajnos ezen a téren semmilyen tapasztalatom sincsen. Nagyon bamba vagyok a nőkhöz és nekem egyszerűen hihetetlen,hogy ha esetleg szimpatikus vagyok-e egy lánynak. Magamat egy visszataszító fiúnak tartom annak ellenére,hogy már sokan megdicsértek,hogy milyen helyes fiú vagyok de én ezt nem tudom elhinni. Amikor belenézek a tükörbe szó szerint undorodom saját magamtól. Tisztában vagyok vele,hogy ha nem tudom magamat elfogadni olyannak amilyen vagyok akkor mástól sem várhatom el,hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok. Valószínű,hogy az önbizalomhiányom is közrejátszik az egészben.


2017. okt. 12. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rá lehet ismerni a stílusodra. Hetente egyszer minimum kiírod ide. Mi szerintem már mindent elmondtunk. Vagy próbáld meg az önbizalmadat tudatosan növelni vagy vedd igénybe szakember segítségét.
2017. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!