Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha egy 160cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy 160cm-es vékony pasiként a nálam magasabb olyan 175-180 centis formás csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a nálam magasabb csajok csak én nem kellek nekik. :( Múltkor is próbáltam ismerkedni egy gyönyörű szőke hajú, kék szemű, szép testű csajjal, akibe már első látásra beleszerettem, de nem kellettem neki, mert alacsony vagyok, vékony és nem vagyok valami jóképű se. Próbálkoztam tovább, sírtam is előtte, hogy hátha megsajnál és összejön velem a belsőm miatt, de nem jött össze. :( Nem egyszer utasítottak vissza ezért, de a multkori miatt még mindig szomorú vagyok, mert nagyon tetszett az a lány, olyan szép volt.
2017. okt. 11. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Remélem törlik ezt a provokatív kérdést (jelentettem, ti is tegyetek így és remélem törlik is). Ordít róla, hogy óriási kamu.
2017. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
gyereket ne csinálj, ne add át ezt a selejt gént.
2017. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
B--zki már leírták jó páran, hogy kamu, de még mindig beveszi valaki.
2017. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

nőlj még egy cseppet..


és ne happold el előlem a 180 felettieket mert megfájdul a derekam a sok hajolgatásban

2017. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!