Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha egy 160cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy 160cm-es vékony pasiként a nálam magasabb olyan 175-180 centis formás csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a nálam magasabb csajok csak én nem kellek nekik. :( Múltkor is próbáltam ismerkedni egy gyönyörű szőke hajú, kék szemű, szép testű csajjal, akibe már első látásra beleszerettem, de nem kellettem neki, mert alacsony vagyok, vékony és nem vagyok valami jóképű se. Próbálkoztam tovább, sírtam is előtte, hogy hátha megsajnál és összejön velem a belsőm miatt, de nem jött össze. :( Nem egyszer utasítottak vissza ezért, de a multkori miatt még mindig szomorú vagyok, mert nagyon tetszett az a lány, olyan szép volt.
2017. okt. 11. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadhoz valót,a nõk nem szeretik,ha a pasi alacsonyabb náluk.Hogyan néznétek ki mint zuru meg huru.Még magassarkut sem tudna felhuzni.
2017. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit csináljak, ha 2 méteres pasiként szívesen dugnék 150-170 cm magas lányokkal, de a legeslegtöbb elutasít azzal, hogy túl magas vagyok a számukra?
2017. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy sírtál is előtte? B*szki te csaj vagy azért utasítanak el a csajok. :D Mi ez a kérdés? Mi az, hogy mit csinálj? Ismerkedj olyan lányokkal akik tetszenek. Nem mindegyik lesz annyira korlátolt, hogy a férfi magassága legyen neki a legfontosabb.
2017. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Készülj fel az örök magányra.

Még a belsőd is kilőve, ha bőgéssel akarsz bevágódni. Szánalmas.

2017. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Gazdagodj meg. :)
2017. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

160 cm vagy. Esélytelen a boldog életre.


Ha ez igaz, akkor keserű élet vár rád

2017. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ordít a kérdésről hogy kamu, de gyerünk, adjátok csak alá a lovat.
2017. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tarhonyát!
2017. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Próbálkoztam tovább, sírtam is előtte, hogy hátha megsajnál" xDDDDDDD Haver... Nem is értem basszus miért nem tolta le a bugyiját és ugrott az öledbe egyből
2017. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keress magadhoz való nőket? :D Hülye kérdés.
2017. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!