Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak és a nőknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak és a nőknek is pénzbe kerül általában az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Helyzettől/egyénektől függ.
2017. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az életben semmi sincs ingyen.
2017. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Igen, valóban minden pénzbe kerül...


Mit értesz ismerkedés-pénz kérdés alatt?

Ismerkedni lehet "ingyenesen", akár egy tárkeresőn, akár még itt, az oldalon is, vagy simán, bárhol az élet minden területén. Ez még nem kerül pénzbe. Az már igen, ha randit terveznek, ahol először általában a pasi hívja meg a nőt, és fedezi az esetleges költséget, a nő viszont tuti,hogy valami egyedi ruhát vásárol, tehát még neki is pénzbe kerül:)


De a boldogság már nem ezen múlik :)

2017. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Női oldalról biztosan, randira új ruha, cipő, parfüm, ékszer, volt, hogy vonattal mentem, meg volt, hogy lemondtam a tulorat miatta, szóval penzkieses volt a randi, az egy dolog, hogy nem én fizettem az italt vagy a hotelszobat.
2017. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Maga az ismerkedés nem kerül egy forintba se. Esetleg a randik. De nem muszáj drága randit csinálni, el lehet menni sétálni, meg lehet nézni otthon egy filmet stb.

De egyébként én azt mondanám, hogy mindkét félnek pénzbe kellene hogy kerüljön egy randi. Szerintem két normális mentalitású embernél természetes dolog, hogy nem csak az egyik fél fizet mindig. Legalább is én rosszul érezném magam, ha mindig párom fizetne mindent. Ugyanakkor az már régen rossz, ha az ismerkedésről valakinek egyből a pénzkiadás jut eszébe.

De persze úgy is lehet számolni, hogy na én csak ezért a randiért megvettem a 10ezer forintos cipőt meg stb-t, de szerintem nem éri meg ennyire garasoskodni. Ha más nem akkor lesz egy jó cipőd más alkalmakra.

2017. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Női oldalról biztosan, randira új ruha, cipő, parfüm, ékszer"


és ezeket utána kidobtad? Mert ha nem, akkor nem mondhatni, hogy effektíve az ismerkedés miatti befektetés volt.

2017. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván felváltva hívogatjuk meg egymást. Én előtte sokszor fodrászhoz is elszaladok stb amit amúgy nem tennék. Mire gondolsz konkrétan?
2017. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván helyzetfüggő, de pl az én kapcsolataimban pasi többször próbált meg lehúzni engem, mint én őket :D
2017. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnos elég sokba, ha hiszünk az itteni egyik számításnak amit pár napja végzett el az egyik emberke. Amiből az derült ki, hogy amennyiben a férfi fizeti az egész számlát akkor 7000 Ft körül kell majd fizetnie, ha esznek is valamit. Ha csak isznak akkor 3000 Ft körül. Remélem tévedett, mert ez elég magas összeg úgy, hogy lehet többet nem is akar látni a másik.


Persze én éppen ezért nem mennék kajálni első randin, de mi van ha ez lesz az elvárás pár év múlva?

2017. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Most elképzeltem, ahogyan a randira készülő női sereg minden randi előtt nekiindul totálisan átalakítani a ruhatárát, a parfümjeit, a sminkkészletét, a cipőit... Van, aki ezt beveszi? Mert ha valaki mondjuk heti 2-3 alkalommal elmegy randizni (akár ugyanazzal a csókával, akár mással), akkor ezt minden randi előtt eljátssza? Na ne röhögtessetek már. Ja, hogy a gyakoris kislányok gondolkodásából kell kiindulni, akik már annak is örülnek, ha valaki egyáltalán rájuk néz? Amúgy meg szerintem az a ritkább, ha a nőnek kell utaznia (főleg hosszabb távot), ha neki (is) kell fizetnie a randi költségeit, szóval nyilván megeshet, hogy a nők is költenek pénzt, de szerintem a férfiaknak jóval több pénzükbe kerül az ismerkedés, randizás.
2017. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!