Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok kizáró ok ha valaki volt már prostinál?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt kizáró ok, már jártunk amikor elmesélte hogy volt prostival, de nem fizetett neki. Mondjuk ez nem tudom mennyire számít :D Szóval kölcsönös vonzalom miatt feküdtek le, de csak egy alkalommal.
2017. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
54%
Gáz! Az is h virusveszély! az is h miért ment oda? Miért nem rendes nőkhöz? Milyen a viszonya a nőkkel, és hogy tudta szextárgyként kezelni azt a másik nőt, mégha az hivatásból csinálja.Pfffff
2017. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én is voltam már.
2017. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk a "régen szüzességelvesztős" példa:


Vírusveszély: Az egyéjszakás kalandoknál ugyam úgy van (sokszor részegen gumi nélkül dugnak, STD szűrés még hallomásból sem)... de én nekem több olyan lány ismerősöm is van, aki alapból gumi nélkül dugott, mindig mert kapott állandóra fogsásgátólt a menses miatt. Na azok az igazi víruszsákok, mert még csak szűrésre se járnak, annyira bíznak a partnerekben.

Tehát azt kell mondjam az egyáltalán nem elítélt egyéjszakás, barátság eztrákkal, vagy gumi nélkül dugás az prosti szinten van kb... és még papírt se mutat róla.


A többire meg ott a válasz, szüzesség, önbizalomhiány, befordulás, lányok gyakran kegyetlen véléménnyel vannak a vénszűzekkel szemben + elmúlik magától a szerelem ha megtudják egy nagy kisfiúval van dolguk, ahol még kapcsolat se volt.

Ilyenkor gyakorlatilag a nőtársadalom hajszolja prostizásba és hazugságba a szűz fiúkat, hogy elvesztve aztán önbizalmat építve rendes kapcsolatokat találjanak. Ha még nem késő... mert a szüzesség 20 felett olyan rögeszméket, beidegződéseket, pszichológiai gátakat kreál, hogy mondjuk egy 25-30 éves szűz akár menthetetlen is maradhat segítség nélkül.

... de ha még időben kapcsolt az illető, akkor van remény, csak el kell felejteni ezt a prosti dolgot, és akkor nincs gond. Pont ilyen "kombinálós libák" miatt.

Ettől még nem tartja szextárgynak senki a nőt, egyszerűen ilyen szűzjellemmel, csak a fizetős fodrász marad.


Cigihez és főzéshez meg nonszensz hasonlítani. Cigiről le lehet szokni, meg lehet tanulni főzni. Lehet rajta változtatni. Egy múltbéli tevékenységen aminek komoly oka volt, nem. Úgyhogy sajnos továbbra is azt mondom, ez nem történt meg, és kész. Mindenki őrizze meg a titkát.

2017. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!