Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok kizáró ok ha valaki volt már prostinál?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
61%
*prostinak
2017. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%
Szép babazsúrt hoztatok össze válaszóló társaim.
2017. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%

#20

Mondtam én egy szóval, hogy prostizni voltam és elmondtam?!


Azért dobtam ki, mert képes volt napokra besértődni egy rosszul elsült mondattal, vagy esetleg poénnal. Mélyfeminista, öntudatos, "erős nő" volt. Én ezektől menekülök, mert képesek dacosan besértődni ilyen fasságokon amit hímsovinizmusnak, vagy antifeminizmusnak vélnek. Vagy csak egy ártatlan félreértett mondat.

2017. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
60%

Én is simán megkérdezném ismerkedésnél, nálam kizáró ok.


Nem értem miért baj ez, más meg a dohányosokat vagy a főzni nem tudókat vagy egyéb csoportokat zárja ki az életéből párkapcsolati téren.

2017. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként férfiként én is elég problémásnak tartom a prostizást, ha rendszeres tevékenység. (Max ha tényleg máshogy képtelen szexhez jutni, mert mozgássérült mondjuk)


Viszont ha mondjuk 10 éve prostival vesztette el a szüzességét, mert vénszűzként már a nők egy jó része ezt nem tolerálja. Ha szűz vagy az a baj, ha prostival voltál az a baj.

- az szerintem megbocsájtható.

Persze ezek a kérdések mindig megerősítenek, hogy jobb megtanulni hallgatni...

2017. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

#19, Ja, ne haragudj, félreértelmeztem amit írtál, tenyleg azt hittem a hogy a prostizásról volt szó. Bocsi.

#20

2017. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

#24

Szerintem nincs olyan férfi aki ezt elmondaná ismerkedéskor. Ha van is az hülye. Úgyhogy semmi értelme megkérdezni, mert letagadja úgyis. Ettől még lehet őszinte, nyílt jellem...


Úgy ahogy a szexuális élményekről, kalandokról sem mesél az ember...főleg nem a randizás elején. Ha tőlem ezt megkérdezik akkor mondok rá valami tetszőleges választ aztán ennyi, semmi köze hozzá. Egyébként meg leállítom, mert nem a múlt szexuális partnereiről kell szóljon egy kapcsolat - engem se érdekel hogyan dugott az exbarátja.

2017. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
44%
Nekem volt exem, aki elmondta, hogy járt már prostinál, nem érintett túl mélyen. Viszont ha a párom azt felelné egy ilyen kérdésre, hogy nem, de kipróbálná, azt már zokon venném, ugyanis nagyjából a halálomig tervezek vele. Márpedig akkor félrekefélne...
2017. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha rendszeresen járt. Ha egyszer-kétszer, akkor nem érdekel.
2017. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
engem az ilyen nem érdekel, szóval nem kizáró ok
2017. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!