Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok kizáró ok ha valaki volt már prostinál?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
9# En siman megkerdeztem a paromtol. Nem elso randin nyilvan, csak ugy egyszer a semmibol. Azt mondta nem, de egyszer talan kiprobalna, milyen. Ennyi, nem volt egy nehez menet.
2017. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Hazugság a tények megmásítása vagy elhallgatása a másik megvezetésének céljából.


Szerinted ha ezentúl megkérdezném mindenkitől, hogy volt-e már qrvánál, őszintén válaszolnának?

2017. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
80%

"Azt mondta nem, de egyszer talan kiprobalna, milyen."


Hogy milyen dugni? Vagy milyen pénzt adni dugás után?


Ezt még inkább nem értem.

2017. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%
Ja ezt én sem értem, meg azt sem, hogy mer egyáltalán ilyet mondani a saját barátnőjének.
2017. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
98%
Anyam. Nem azt mondta, hogy kiprobalna, milyen a kapcsolatunk alatt prostizni engem megcsalva es atverve es nem nyugszik, amig ezt ki nem pipalja a listan, nyugika emberek :DDDD Azt mondta, hogy egyszer kiprobalna, tudod, mint ahogy masok azt mondjak, kiprobalnak a bungee jumpingot, mert miert ne, aztan soha a budos eletben nem probaljak ki es megis leelnek boldogan egy eletet.
2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Mit problémáztok ezen, fogalmatok sincs, milyen helyeket megjárt már néhány olyan szerszám, amiket most bennetek túráztatnak. Ezek közül sokszor nem a lakásos prostik a legrosszabbak. :D
2017. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem tudom, ha nekem a barátom azt mondaná, hogy szívesen kipróbálná, milyen k.rvázni (akár még elméleti szinten is), nem lenne őszinte a mosolyom. :D És nagyon elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2017. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2017. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%

#17, pontosan ezért tanultuk meg mi férfiak, hogy azt kell mondani amit hallani szeretnétek.


Az őszinteség a legnagyobb halálos ítélet... képesek vagytok ilyen f..szságokon pörögni. Még véletlenül sem a kapcsolat értékei, az együtt töltött idő vagy a hűség számít. Hanem egy elcseszett mondat.


Nekem is volt egy barátnőm, aki ilyen volt. Ki is dobtam.

2017. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%
"Ki is dobtam" jól tetted, így legalább lehetőséget kapott normális férfit találni maga mellé, nem egy olyat aki csak egy pristinai "kell"
2017. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!