Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek félénk férfiak?

Figyelt kérdés

Vagy ha tényleg akarnak egy nőt akkor összeszedik magukat..

Barátnőim azt mondják ha nem kezdeményez valaki hosszútávon akkor valószínű nem akar semmit, nem lehet annyira félénk valaki, ha férfi.


2017. okt. 4. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

4 éve próbálom össze szedni magam.

Eddig nem sikerült.Kezdem azt hinni hogy lehetetlen.Else tudnám képzelni hogy tetszenék valakinek.

2017. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én is nagyon félénk vagyok. És hiába szeretném egyszerűen nem tudom magamat összeszedni és odamenni ahhoz a lányhoz aki nagyon szimpatikus nekem pedig mindenáron csak arra vágyom,hogy beszélgethessek vele. Sajnos menthetetlen vagyok. 19/F
2017. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Nekem férfiként könnyű megértenem a női nemet, mert ráéreztem a lényegre évek során. Kezdetben nekem is nehéz volt.


Tisztában vagyok azzal, hogy nem hangzik népszerűen, ha kijelentem a nő mást mond, mint, amit valójában gondol.


Öntsünk tisza vizet a pohárba? Elmagyarázom. A nő szókincse nem túl gazdag, ha egy tökös férfi kiveti rá a hálójáz, zavarában ilyenkor csak néhány tagadó és állító szócska fér ki a szájacskáján: igen, nem, talán, tudom...stb


Azt jelenti, amit mond? Ennek eldöntésében nem lehetünk biztosak, csak akkor, ha az egész teremtést teljes valóságát górcső alá vesszük. Figyelmet kell fordítani a hölgy hangsúlyára, viselkedésére...stb amiket nem hagyhatunk figyelmen kívül a helyes döntésünk meghozatalában, amikor egyszavas válaszának igazságtartalmát vizsgáljuk.

2017. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak félénk hapsik. Vagy azért, mert félnek az elutasítástól, így meg sem próbálják, vagy pedig azért, mert nincs önbizalmuk. De lehet, hogy van valami betegségük, amit egy kívülálló nem lát, és pl. szégyellik.

Nem biztos, hogy összeszedik magukat, ezért szerintem érdemesebb vagy noszogatni őket, vagy a nőnek kezdeményezni, ami a mai világban már nem bűn.

2017. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van, amikor csak egy kis lökés kéne az ember fiának, hogy utána kezdeményezzen és hódítson. A csaj meg valami joy-os vagy cosmós hülyeség alapján azt hiszi, hogy a fél milliméterrel kitágult pupillája holtbiztos jel, amitől minden férfi beindul, így aztán megjátssza a jégkirálynőt. Aztán meg csodálkozik, ha a férfi nem mozdul, nem kezdeményez.
2017. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

>nem lehet annyira félénk valaki, ha férfi


Nézz már végig egyszer egy oldalnyi kérdést ebben a kategóriában... Minden harmadik kérdés arról szól, hogy "nem merek kezdeményezni huszon/harmincévesen, mit tegyek?" és hasonlók. Nagyon sok félénk férfi van, akik tényleg képtelenek kezdeményezni, akár sok évnyi rajongás során sem.


>Barátnőim azt mondják ha nem kezdeményez valaki hosszútávon akkor valószínű nem akar semmit


A barátnőid ez esetben pont annyira egyszerűek, mint a buta általánosítást, amit megfogalmaztak.

2017. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

fél miliméterrel kitágult pupillája:DD

Jófej vagy:)

Nálam úgy szokott lenni, hogy amikor valaki nagyon tetszik akkor azt tudom magamban , hogy nagyon tetszik, de kifelé a reakcióim ezek a félszavas válaszok amiket fentebb irt a 13-as..ezeket nem tudom annyira irányítani, ilyenkor megértem a férfit is ok.

2017. okt. 5. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!