Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek félénk férfiak?

Figyelt kérdés

Vagy ha tényleg akarnak egy nőt akkor összeszedik magukat..

Barátnőim azt mondják ha nem kezdeményez valaki hosszútávon akkor valószínű nem akar semmit, nem lehet annyira félénk valaki, ha férfi.


2017. okt. 4. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még a saját árnyékomtól is félek, mindig követ, szerintem valami nagyon rosszat tervez...
2017. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Léteznek.
2017. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyzetek mikor nem kezdeményez,mert úgy gondolja,hogy nincs esélye. De amúgy vannak.
2017. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Vannak ám.
2017. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen vannak
2017. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A barátnőid tévednek. Sokan vannak, akik nem tudják elképzelni, hogy tetszenek egy olyan lánynak aki nekik is tetszik (tehát szépnek látják).
2017. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Jelen! Ennek oka 8éves gimi, ami nagyon lerombolt minden önbecsülést bennem!
2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Merjek válaszolni? Nem is tudom, lehet, hogy nem kéne...:D

Kell az egyértelmű jelzés, ami bizony sok nőnél egyenlő a magukban való ábrándozásról. Legalábbis az ő szótárukban, miközben szentül meg vannak győződve arról, hogy ők adtak jelet. :P

2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem bakker, a ferfiak nem emberek, hanem egy kulon faj, akiknek nincsenek ilyen emberi erzeseik...


Anyam borogass...


Amugy csak erdeklodesbol: ezt legalabb ugye olyan baratnoid allitjak, akik maguk az eletben nem kezdemenyeznenek senkinek?

Mert ugy lenne a szep igazan..

2017. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
57%

8Szerintem nem olyan nehéz férfiként megérteni egy nőt, de csak miután valaki már ráérzett erre. Addig viszont tényleg baromi nehéz.

Az egyik fontos dolog, hogy sohasem szabad azt elhinni amit a lány mond. (Bocsi, tudom, hogy ez rosszul hangzik, de megmagyarázom. :D )

Pl. a nem jelenthet igent, talánt, nem tudomot, nemet, gyakorlatilag mindent. Meg nemcsak az lehet félrevezető egy lánynál, amiket mond, hanem ahogy viselkedik. Viszont lehet egy csomó kis jelet figyelni, meg az ismerkedés, beszélgetés dinamikáját, apróbb gesztusokat, amik árulkodnak. Ezek alapján már látszik egy lányon, hogy mi is van neki belül, hogy most épp azt érzi, amit mutat, vagy épp próbálja megjátszani magát, vagy maga se tudja tudatosan mit akar, de a testi jelei elárulják az érzéseit.

2017. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!